„HTC One X“ išmanieji pradeda gauti „Android 4.1 Jelly Bean“ atnaujinimą

Praėjusį mėnesį „HTC One X“ bei „One S“ išmaniųjų telefonų savininkai Singapūre bei Taivane pradėjo gauti „Android 4.1 Jelly Bean“ atnaujinimą, o tuo tarpu likusieji savininkai iš kitų šalių galėjo tik pavydėti. Pavydo akimirkos turėtų pasibaigti, kadangi visi „HTC One X“ savininkai pradeda gauti šį „Android“ atnaujinimą.

 

Čia buvo gerosios naujienos, o bloga žinia yra ta, kad vis dėlto „HTC One X“ gauna ne pačią naujausią „Android“ operacinės sistemos versiją. „Android 4.1 Jelly Bean“ operacinės sistemos versija pasižymi daug didesne sparta, dėl savo „Project Butter“ bei tokiomis naujovėmis kaip „Google Now“, bet kaip žinia „Android 4.2 Jelly Bean“ turi dar daugiau naujovių, tokių kaip „Widget‘ai“ ant atrakinimo ekrano bei nauja galerijos bei kameros programa – „Photosphere“. Taigi, kadangi „HTC One X“ gauna ne naujausią „Android“ operacinės sistemos versiją, šių išmaniųjų savininkai negalės mėgautis visomis naujovėmis.

 

„HTC One X“ išmaniųjų savininkai Jungtinėje Karalystėje, Rusijoje, Indijoje, Argentinoje, Brazilijoje bei Peru šiuo metu jau gauna atnaujinimą pasinaudojant „Over-the-air“ atnaujinimo funkcija. Visi likusieji turėtų gauti atnaujinimą greitu metu. Patikrinti ar atnaujinimas jau yra prieinamas, galite paspaudę Settings > Software Updates > Check Now. Jeigu atnaujinimas jau prieinamas, turėtumėte gauti 1.6 megabaito failą ir vėliau 356,54 megabaito Android atnaujinimą.Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas