Nereikalingų programų šalinimas iš telefono

Pradėkime nuo to, kad ši apžvalgėlė ne mano, o vieno iš jūsų, kurie parodė norą prisidėti prie mūsų projekto. Tai pirmasis tikriausiai būsimo autoriaus straipsniukas. Šioje pamokoje sužinosite kaip greitai pašalinti nereikalingas programas iš savo telefono.  Tikiuosi,  kad ši pamoka bus Jums naudinga.  

Turite telefonone mažai vidinės atminties? O galbūt tiesiog norite atsikratyti sisteminių programų, kurios buvo įdiegtos  perkant telefoną, tokių kaip Google Maps, kuri kaip žinome daug vietos užima, Facebook, Google Talk, Voice Search, bei kitos? Šioje situacijoje Jums pagelbės nemokama programa “Link 2 SD”. Ji Android prekyvietėje visiškai nemokama.

Nuoroda atsisiuntimui: https://play.google.com/store/apps/details?id=

logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Norint pašalinti sisteminius failus su šia programa jūsų telefonas turi būti “rootintas”. Kaip tai padaryti rasite kitoje pamokoje.

Pasileidžiame programą ir pasirenkame norimą programą.

Šiuo atveju šalinsime programą “Numerio rinkimas balsu”, kuri man asmeniškai yra nereikalinga ir nenaudojama. Taigi spaudžiame ant jos ir matome informaciją apie ją, kur ji yra sistemos failuose, kiek vietos užima, data kada ji buvo įdiegta.

Spaudžiame Actions ir matome keletą pasirinkimų.

Renkames Uninstall. Mums išmeta įspejimą, kad pašalinus gali neveikti keletas sistemos funkcijų, bukite atsargūs.

Bet mes nepasisome šio įspėjimo ir spaudžiame OK. Palaukiame kol išdiegs ir parašys, kad operacija sėkmingai atlikta.

Štai ir viskas. Telefone nebera šios programos.

PS.: Būkite atsargūs šalindami programas, nes gali neveikti tam tikros telefono funkcijos, o galbūt ir visa sistema, ir turėsite ją perrašyti

 5 komentarų

 1. Trolis parašė:

  „Norint pašalinti sisteminius failus su šia programa jūsų telefonas turi būti “rootintas”. Kaip tai padaryti rasite kitoje pamokoje.” Kur ta kita pamoka randasi? 🙂

 2. Dzeussy parašė:

  Palauk, bus ta pamoka. Šiandien arba rytoj įdėsiu. Nors negarantuoju, kad pavyks, nes ne su visais tel suderinta. patys naujausi dar nenulauziami kaip SE Live with Walkman. Lauk naujienu

 3. Gintaras parašė:

  Seviki istryniau neta ka reik ir man dabar ijungus pakrauna tik android uzrasa. Kaip reik android perasyt?

 4. Gediminas Bogušis parašė:

  Tai kaip suprantu tau nepakrauna net android os jau? Jei taip, tai siulyciau root pirma padaryti, o poto isirasyti custom rooma, nes akivaizdziai kazka istrynei ko nereikejo ir uzkrovimui truksta sisteminiu failu.

 5. Gintaras parašė:

  Susitvarkiau dekui už atsakyma

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas