LG Optimus Vu, nei planšetė, nei mobilus

Manau daugeliui ne paslaptis, kad šio mėnesio gale, Barselonoje įvyks kasmetinis „Mobile World Congress“ renginys, ir didieji mobiliūjų įrenginių gamintojei pristatinės savuosius produktus. LG nesulaukė šio renginio, ir kiek ankščiau pristatė LG Optimus Vu įrengiį, kurį dėl savo dydžio, kuris yra 5 coliai, sunku pavadinti mobiliuoju telefonu, kadangi šiek tiek per didelis, na bet čia gi ir ne planšetinis kompiuteris, kadangi per mažas. LG Optimus Vu tikriausiai hibridas, kaip ir Samsung Galaxy Note. Beje LG Optimus Vu taipogi kaip ir Samsung Galaxy Note galės būti valdomas su plunksna, arba angliškai pavadinus „Stylus“.

LG Optimus Vu techninės savybės

Taigi LG Optimus Vu bus ne tik hibridas, bet dar ir galingesnis aparačiukas, kadangi turės 1.5GHz taktinio dažnio dviejų branduolių procesorių, kaip jau minėjau 5 colių įstrižainės ekraną, kurio rezoliucija bus 1024×768 pikselių. Taip pat šiame įrenginyje bus 8MP skaitmeninė kamera, bei 2080mAh baterija.

LG Optimus Vu bus viso labo 8.5 milimetro storio, ir naudos Android 2.3 Gingerbread operacinę sistemą. Taip pat LG atskleidė, jog šis įrenginys gaus Ice Cream Sandwich operacinės sistemos atnaujinimą, per artimiausius tris mėnesius nuo pasirodymo datos. Pasirodyti LG Optimus Vu parduotuvių lentynose turėtų Kovo mėnesį.

 

 

Šaltinis: EngadgetRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas