Auraslate, atviro kodo planšetė skirta hakeriams

Jeigu esate tas žmogus, kuriam patinka expermentuoti su android įrenginiais, „rootinti“ juos arba „flashinti“, tai Auraslate planšetė gali būti kaiptik jums. Ši android planšetė yra suderinama ir su naujausia android operacinės sistemos versija, Ice Cream Sandwich.

Auraslate yra dviejų modelių, pirmasis tai 7 colių įstrižainės 726B, o antrasis 10 colių įstrižainės 1026, ir antrasis modelis yra suderinamas su Ice Cream Sandwich operacine sistema. Į Auraslate planšetę yra galimybė instaliuoti bet kokią android operacinės sistemos versiją. Taip pat šioje planetėje techninė yranga yra atviro kodo, taigi už papildomus 20 dolerių yra galimybė gauti techninės įrangos diską.

Ši Auraslate planšetė nėra galinga, taigi su ja nebus galimybės žaisti daugumos žaidimų. Už apie 130 dolerių kainą, gausite standartinę Android CORTEX A9 planšetę iš Kinų gamintojo. Auraslate pažada, atviro kodo atnaujinimus skirtus techninei įrangai, taip pat paramą iš bendruomenės, kuri „Hakina“ šią planšetę.

Auraslate android planšetė šiuo metu jau yra prekyboje, belieka palaukti ir pažiūrėti ar ji taps populeri tarp „Hakerių“.

Produkto puslapis: Auraslate

Šaltinis: TechcrunchRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas