Klausk Androido – Atsakymai [11]

Štai atėjo atsakymų į Jūsų klausimus metas. Klausimų nėra daug, viso labo trys, tad ir straipsnis nėra ilgas. Pirmyn prie klausimų bei atsakymų/

K. Sveiki,Parsisiunčiau is Kinijos telefoną samsung galaxy s4 kloną,bet turėjo būti su lietuvių kalba meniu,o jos nėra.. Kinietis rašo kad tipo nieko tokio,parsisiųsti lietuvių kalbos paketą ir įsidiegti.Kiek ieškau to paketo tai visur klaviatūros diegimas,ne viso meniu..Gal galite kuo padėti?Ačiū.

A. Deja nėra galimybės tiesiog atsisiųsti ir įsidiegti programinės įrangos kalbos paketą nes kiekvienas prietaisas turi skirtingas nustatymų skiltis ir jų pavadinimus, tad sukurti vieną paketą visiem yra tiesiog neįmanoma. O tai turi būti atliekama arba oficialaus įrenginio gamintojo arba patys žmonės kurie užsiima programavimu. Darbas nėra labai sudėtingas, tačiau užima labai daug darbo valandų.

 

K.  Kokias programas yra rekomenduotina instaliuoti nusirootinus telefoną? Ir kokios programos pagreitina telefoną ir padaro animacijas smooth? Nes mano animacijos lagina.

 A. Patarti visiem tas pačias programas yra sudėtinga, nes kiekvieno žmogaus poreikiai skirtingi. Bet galėčiau pasiūlyti Greenify ši aplikacija seka jūsų aplikacijas kurios sunaudoja daugiausiai energijos bei eikvoja bateriją, ir vėliau galima apriboti jų veikimą ilgesniam baterijos darbui. Xposed su šia aplikacija galite atsisiųsti visokių modulių kurie pamodifikuoja jūsų telefono veikimą, jų apribojimus, išvaizdą ar daug kitų dalykų. RootExplorer ištirkite kiekvieną failą savo įrenginyje kurių nepastebėtumėte su paprasta failų naršykle. Titanium Backup, sukurkite atsarginius aplikacijų duomenis, tad kitą kartą atkūrę aplikacijas duomenys išliks.
Dėl animacijų rekomenduoju atsiųsti Nova Launcher, iš mano asmeninės patirties šis launcher’is tikrai aplikacijas padarė daug sklandesnes bei ji atrodo visai kaip Vanilla Android.
K. Sveiki,
Norėčiau sužinoti kaip sureguliuoti akseliametrą (g sensor) Archos 45 Platinum, nieko ten suprasti neįmanoma nes rodo kažkokias tai rodykles ir hieroglifus.
Dar gal galėtumėte rekomenduotina kokią geresnę baterijos taupymo programėlę.
Ačiū.
A. Kiekvienas įrenginys gali turėti skirtingas kalibravimo programas, tad nepamatę kaip tai atrodo, negalime patarti. Jūs nebent galite pasieškoti intenete „G sensor calibration” filmukus ar gidus, ir galbūt rasite kažką panašaus.
Kadangi jūsų įrenginys su Qualcomm Snapdragon procesoriumi, ši aplikacija turėtų veikti su jūsų prietaisu. Aplikacija per maždaug savaitės laikotarpį išmoksta jūsų telefono naudojimą ir automatiškai pati reguliuoja aplikacijas, taip taupydama bateriją.
K. Sveiki, norėčiau sužinoti ar LG p700 gaus android kitkat atnaujinimą ir kada jo laukt.A. LG kompanija nieko oficialiai nėra paskelbus, tad mes jums nieko negalime pasakyti. Jeigu labai jo norite, tai vienintelis būdas būtų atlikti „Root”, įsirašyti „CWM” bei su „Custom Rom’u” įsirašyti neoficialią programinę įrangą. Tai atlikę prarasite gamyklinę garantiją, bei priklausomai nuo Rom’o stadijos, gali būti klaidų.3 komentarų

 1. to s4 klonas parašė:

  Nusirootink ir issirasyk koki kita roma ir turi buti pacio androide Lietuviu kalba viso meniu. O klaviatura atskirai rasyt reikes.

  • Paulius Karpavičius parašė:

   Deja nepavyks, nes jau kaip minėjo, jis turi S4 kloną, o jiem niekas nekuria custom rom’ų.

 2. S4 klonas parašė:

  Radau rom,persirasiau,bet deja vistiek tos pacios kalbos,lt nera..

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas