Kaip atnaujinti HTC Desire programinę įrangą?

Daugelis HTC Desire savininkų, kurie mažiau domisi Android programine įranga turi pasitenkinti HTC Desire Android 2.2 versija. Tikrinant programinės įrangos atnaujinimo galybę tiesiogiai iš HTC Desire išmaniojo telefono jokių atnaujinimų neranda. Tačiau jau rugpjūčio mėnesį pasirodė nauja Android programinės įrangos versija Android 2.3 Gingerbread, kurią galima legaliai atsiųsti iš HTC kūrėjų centro.

Šį atnaujinimą atsisiunčiate į savo asmeninį kompiuterį ir vadovaujantis pateiktomis instrukcijomis (anglų kalba) atnaujinate savo HTC Desire programinę įrangą. Svarbu paminėti, kad prieš atnaujinant operacinę sistemą derėtų padaryti atsarginę aplikacijų kopiją, nes po atnaujinimo bus ištrintos visos aplikacijos kartu su visa jose išsaugota informacija.

Daugiau informacijos kaip atnaujinti savo programinę įrangą šiame video įraše.10 komentarų

 1. Romanas parašė:

  Perrasiau viska pagal nurodymus, taciau telefonas pradejo grybauti perrasius, ne karto neisijungia tik pasikrauna ir vel restartas tik pasikrauna ir vel restartas. Ka daryti?

 2. Romanas parašė:

  Net nereiejo perrasinet 🙂 pasiseke tuo, ir jei kam kils tokia problema, padekit krauti telefona ir palikit lai pastoviai restartuojasi ir tada jis pats uzsikrauna ir dingsta beda 🙂

  Beje noriu paklausti ar cia nurootintas lieka ar vel tampa priklausomas be root teisiu?

 3. Romanas parašė:

  prijungiau telefona prie pc norejau kontaktus persikelt senuosius ir vel tas pats nutiko. Neina perrasyti is naujo nes kai jis taip junginejasi gaunasi kad neranda USB ir neleidzia rasyt…

 4. Romanas parašė:

  Kaip padaryt hard reset? Jei spaudziant volume up ir power mygtukus bei pasirinkti delete storage tai bandziau. Ir isijungus bandziau perrasyt is naujo softa, perrasyt pavyko bet deje defektas isliko….

 5. Donatas parašė:

  Tai kad http://www.htcdev.com nebera tokio failo arba as neranu…
  pasirenku Desire modeli, pasirenku 2.3 android versija
  ir tik 9 puslapyje randu modeli Desire, nes meto papildomus visokius Desire HD ir pan.
  Negana to, failas yra ne 161MB kaip video rodo, o 88MB.
  Ir dar, spaudziant, kad ji parsiustu neleidzia 😀

 6. Donatas parašė:

  Radau, bet kaip suprantu, to update jau nebera, nes neleidzia parsisiusti.
  Gal kas turi dar pas save PC ji?

 7. Afriz parašė:

  Perrasius ROMA rekomenduojama padaryti „full wipe“, kaip tai padaryti pasiskaitykit google. Dazniausiai tai issprendzia boot problemas.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas