[IFA 2012] Samsung pristatė „Galaxy Camera“ – fotoaparatą valdomą Android Jelly Bean

Visai nesenai internete pasirodė gandai, jog samsung ruošiasi pristatyti naują fotoaparatą, kuris būtų valdomas Android operacine sistema. Na ir štai „IFA 2012“ paroda atskleidė tiesą – gandai tapo realybe.

Tikriausiai visi norite sužinoti šio fotoaparato specifikacijas? Na tai pradėkime.

16.3 megapikselio objektyvas su 21X optiniu priartinimu

4.7 colių įstrižainės aukštos kokybės (HD) ekranas

ISO nuo 100 iki 3200

3G bei 4G internetas

Galingas 1.4 GHz taktinio dažnio keturių branduolių procesorius

8GB vidinės atminties bei microSD kortelių lizdas

Android 4.1 Jelly Bean operacinė sistema

HDMI 1.4 out

WiFi bei Bluetooth jungtys

1650mAh baterija.

Samsung Galaxy Camera su 4.7 colių įstrižainės ekranu yra gan gero dydžio, kuris yra 128.7×70.8×19.1 bei sveria fotoaparatas vos 305 gramus, tad tokį fotoaparatą turėtų eini nešiotis gan patogiai.

.
 

..
Kompanija Samsung įdiegdama į šią kamerą Android 4.1 Jelly Bean operacinę sistemą pasidarbavo gan gerai ir prie papildomų funkcijų, kurios reikalingos fotografavimui. Jeigu fotoaparatu naudosis pradedantysis fotografas, tai jam bus gal lengva pradėti, kadangi Samsung Galaxy Camera turi net 10 skirtingų fotografavimo rėžimų.

Prie naudingų funkcijų galime pridėti ir tokią funkciją kaip nuotraukų redagavimas su programa „Photo wizard“ arba video medžiagos redagavimas su programa „Video Wizard“. Jeigu vartotojas norės dalintis nuotraukomis socialiniuose tinkluose, tai padaryti bus labai paprasta, kamera tiesiog turės būti pajungta prie interneto.

Deja, bet informacijos apie kainą bei pasirodymo datą dar nėra, bet tikėtina jog Samsung Galaxy Camera prekyboje pasirodys dar šiais metais.2 komentarų

  1. mIGLE parašė:

    o kam fotike androidas reikalingas ? ? ?

    • Olivijus Šlepetis parašė:

      Na androido panaudojimas „fotike“ priklauso nuo vartotojo poreikių. Bet galima daryti praktiškai tą patį kaip ir su android išmaniuoju telefonu, tik negalima skambinti bei rašyti sms. Kadangi android yra nemokama atviro kodo operacinė sistema, gamintojams yra gan lengva suprogramuoti atitinkamas fotoaparato funkcijas.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas