Gandams atėjo galas – Samsung oficialiai pristatė Galaxy Note 2

Ilgą laiką internete sklandė įvairiausi gandai apie tai, koks gi bus samsung Galaxy Note 2 išmanusis hibridas. IFA 2012 bei Samsung Unpacked renginio metu atėjo visiems gandams galas, ir samsung oficialiai pristatė Galaxy Note 2.

Na gal pradėkime nuo dizaino bei specifikacijų.

Dizainas yra labai panašus į Samsung Galaxy s3, visi kampai užapvalinti bei blizgus korpusas. Na gandai neklydo dėl ekrano, jis yra išties milžiniškas – net 5.5 colių įstrižainės. Ekranas yra Super AMOLED HD su 1280 x 720 pikselių raiška, kas reiškia, kad tai išties labai geros kokybės ekranas. Samsung Galaxy Note 2 gali didžiuotis galingu procesoriumi, jame bus EXYNOS 1.6GHz taktinio dažnio keturių branduolių procesorius. Kad viskas veiktų sklandžiai bei greitai, šiame išmaniajame hibride bus net 2GB darbinės atminties (RAM). Toliau kameros, galinė bus 8 megapikselių, o priekinė 1.9. Išmanusis bus valdomas naujausia Android 4.1 Jelly Bean operacine sistema. Galaxy Note 2 turės net 3100mAh bateriją, na o kalbant apie atmintį, tai bus 3 modeliai – 16/32 bei 64GB talpos.

Samsung Galaxy Note funkcijos

Kas be ko, samsung gan stipriai pasidarbavo prie naujų išmaniojo hibrido funkcijų. Kadangi išmanusis turi S-Pen, tai viena iš pagrindinių naujų funkcijų kaiptik susijusi su S-Pen, tai „Air View“ funkcija, kuri veikia gan įdomiai, jūs pridedate S-Pen prie ekrano, truputi palaikote ir toje vietoje virš kuriios laikėte, atsiranda miniatiūra to, ką norėjote pamatyti.

Kita funkcija tai „Popup Note“ kuri veikia taip: jeigu pokalbio metu tenka kažką užsirašyti, tai kai tik išsitraukiate S-Pen, iškarto atsidaro Popup Note langas, ir jame gali užsirašinėti reikiamą informaciją.

Tai čia pagrindinės funkcijos, jų yra ir daugia, bet apie jas gal kada vėliau apžvalgoje, jeigu gausime kada išmėginti šį galiūną.

Kada pasirodys šis išmanusis hibridas bei kokia bus jo kaina šiuo metu dar neaišku.1 komentaras

  1. Augas parašė:

    Telefonai vel dideja:D

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas