HTC Edge su keturių branduolių procesoriumi?

Visų pirma noriu pranešti, kad čia tik gandai, na bet jeigu tikėti tais gandais, tai gerai žinoma mobiliuosius įrenginius gaminanti kompanija HTC greitu laiku planuoja išleisti pirmajį išmanujį telefoną, kuris naudos netgi keturių branduolių procesorių.

Jeigu šie gandai pasitvirtins, tai 2012 metų pradžioje buš išleistas HTC Edge išmanusis telefonas, kuris naudos 1.5Ghz keturių branduolių nVidia Tegra 3 procesorių, 1GB darbinės atminties, išmanusis bus su dideliu 4.7 colio įstrižainės ekranu ir turės 8 megapikselių skaitmeninę kamerą.

Kadangi HTC Edge planuojamas išleisti 2012 metais, tai labai tikėtina, kad išmanusis naudos naujausią Google Android 4.0 Ice Cream Sandwich operacinę sistemą, kadangi ji bus oficialiai išleista dar šį mėnesį.

Jeigu šie gandai pasitvirtins, ir HTC Edge tikrai bus su keturių branduolių procesoriumi, tai google android operacinę sistemą naudojantys vartotojai su tokiais išmaniaisiais telefonais galėtu žaisti dar geresnius žaidimus, o šių žaidimų kurėjai galėtu kurti dar geresnius žaidimus, kurie reikalauja daug daugiau telefono jėgos.Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas