Gandai apie Google Nexus planšetę

Kaip jau manau daugelis žinote, kad paieškos gigantė „Google“ labai mėgsta sudaryti konkurenciją pelningoms kompanijoms bei produktams. Atrodo, jog šį kartą „Google“ taikosi sudaryti konkurenciją „Amazon Kindle Fire“ planšetiniam kompiuteriui, kadangi jis dėl savo pigios kainos yra labai populiarus.

Jeigu tikėti įvairiais internetiniais gandais, tai Google Nexus planšetę turėtų gaminti kompanija „Asus“, kuri jau yra gan neblogai įsitvirtinusi android planšečių rinkoje. Taipogi, kadangi kaip jau minėjau, Google nori konkuruoti su pigiuoju „Kindle Fire“, tai kaina neturėtų viršyti 250 JAV Dolerių sumos, kas mums pirkėjams yra nuostabi kaina.

Google Nexus planšetė turėtų būti su 7 colių įstrižainės lietimui jautriu ekranu, bei galingu 1.3GHz taktinio dažnio keturių branduolių Tegra 3 procesoriumi.

Na ir dar šiokie tokie gandai, jeigu tikėti „AndroidPolice“ komanda, tai naujoji Google Nexus planšetė naudos Android 4.1 operacinę sistemą, kuri tikėtina jog bus Jelly Bean.

Visą šią informaciją „AndroidPolice“ komanda aprašė, kai pamatė viename site naujosios planšetės „Benchmark“ testą.

Kaip jau minėjau, čia yra tik gandai, tad tikėkimės kažkokių realių naujienų ir pačios planšetės sulauksime greitu metu.

Šaltinis: AndroidPoliceRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas