Infinitec Poket TV: paversk televizorių išmaniu

Kompanija „Infinitec“ kuria gan įdomų android Ice Cream Sandwich prietaisą, kuris gali paversti betkurį televizorių su HDMI jungtimi išmaniuoju televozoriumi. Infinitec šį įrenginį dėl savo mažo dydžio pavadino „Pocket TV“, kas reiškia kišeninis televizorius. Tai tarsi gan nedidelis USB Raktas, bet vietoje USB jungties turi HDMI jungtį. Naudojimas yra labai paprastas, tereikia jį įkišti į savo televozorių, ir viskas, Jūs turite išmanųjį TV su Android Ice Cream Sandwich operacine sistema.

Galimybės yra išties beribės, kadangi Pocket TV turi prieeigą prie Google Play parduotuvės, tad yra galimybė siųstis tūkstančius programų ir žaidimų. |Kyla klausimas kaip žaisti? Infiniteck Pocket TV turi net du nuotolinio valdymo pultius, vienas paprastas IR valdymo pultas, o kitas Air Valdymo pultas su pilnaverte QWERTY klaviatūra, bei galimybe valdyti judesiu.

Žiūrint iš techninės pusės, šis įrenginys turės 1GHz taktinio dažnio procesorių, 512MB darbinės atminties, 4GB vidinės atminties, microSD kortelių liždą (iki 32GB), WiFi, Bluetooth, USB 2.0 bei microUSB jungtis.

Dar turėčiau paminėti, kad šis Infinitec Pocket TV įrenginys vis dar yra kūrimo stadijoje, tad jo nusipirkti dar neįmanoma.

Daugiau nuotraukų, informacijos bei vaizdo medžiagą galite rasti oficialiame gamintojų puslapyje: Kickstarter.Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas