Clarion Miragle, 6.5 colių įstrižainės automobilio magnetola su Android

Taigi, Android operacinė sistema užima vis daugiau vietos mūsų gyvenimuose. Su lyg šia diena, Android operacinę sistemą galime sutikti savo išmaniosiose telefonuose, planšetėse, bei televizoriuose. O kaip apie automobilį? Kol kas dar nelabai galime android operacinę sistemą matyti automobiliuose, bet kompanija Clarion nusprendė išspręsti šią problemą, ir sukūrė automagnetolą Clarion Miragle, kuri naudoja android 2.2 Froyo operacinę sistemą.

Įdomiausias šios Miragle automagnetolos bruožas yra tas, kad į ją nėra galimybės dėti CD su muzika. O kaip klausytis muzikos tada, kyla klausimas? Na magnetola turi USB, Bluetooth, bei SD kortelių lizdą, tad yra galimybė klausytis muzikos iš kortelės, USB įrenginio, arba tiesiog išmaniojo telefono, per Bluetooth.

Kadangi Clarion Miragle magnetola naudoja Android OS, tai joje rasime ir aplikacijas, tokias kaip Facebook, beiAngry Birds.

.
Kompanija Clarion, kol kas neplanuoja išleisti į prekybą šios magnetolos, jos planuose yra parduoti ją kitoms kompanijoms, kad jos galėtų uždėti savo logotipą, truputėlį modifikuoti, ir pardavinėti kaip savo produktą. Kada išvysime tokią magnetolą prekyboje, polkas neaišku.

..
Šaltinis: AndroidPolice2 komentarų

  1. Gediminas Bogušis parašė:

    Man idomu kokie siaip jos parametrai bus ir kaina

  2. Olivijus Šlepetis parašė:

    Na kolkas tokios informacijos nėra, bet tikėkimės jog greitai sužinosime ką daugiau 🙂

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas