[CES 2013] Qualcomm pristatė naujus procesorius su naujais pavadinimais

Jeigu galvojote, jod „Qualcomm Snapdragon Pro“ yra vienas iš geriausių procesorių, tai iš dalies esate teisūs, bet jis bus vienas iš geriausių jau nebe ilgai. Visų pirma pradėkime nuo to, jog „Quolcomm“ pakeitė savo procesorių pavadinimus, ankščiau buvo S4, S3 ir panašiai, tai dabar nauji pavadinimai bus Snapdragon 800, Snapdragon 600, Snapdragon 400 bei Snapdragon 200. Pirmieji du 800 bei 600 bus aukštos klasės įrenginiams skirti procesoriai.

Snapdragon 600 bus keturių branduolių procesorius su maksimaliu 1.9 GHz taktiniu dažniu. Šis procesorius turėtų veikti net 40% sparčiau už S4 PRO procesorių bei naudoti mažiau energijos. Snapdragon 600 procesorius rinkoje turėtų pasirodyti anrąjį šių metų ketvirtį.

Pats sparčiausias „Qualcomm“ procesorius bus „Snapdragon 800“. Šis procesorius bus su keturiais „Krait 400“ branduoliais, ir maksimalus taktinis dažnis sieks 2.3 GHz. Procesorius bus gaminamas pagal 28 nanomentrų technologiją, o tai reiškia, jog jis naudos kur kas mažiau energijos. Šis procesorius turėtų veikti net 70% greičiau už šiuo metu rinkoje ęsantį S4 procesorių.

Pasak kompanijos „Qualcomm“, jų planuose yra apie 50 įrenginių naudojančių Snapdragon 800 bei 600 procesorius šiais metais, tad su nekantrumu laukiame kada jie pasirodys, kad pamatyti realius „Benchmark“ testus bei tikrą įrenginių spartą ir galimybes.

 

Šaltinis: AndroidPoliceRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas