„Camera360 Ultimate” ir jos efektai

„Camera360 Ultimate“ aplikacija suteikia galimybę jūsų išmaniajame telefone daryti aukštos kokybės nuotraukas ir tiesioginiai jas redaguoti, sukuriant tikrai įspūdingas fotografijas ar net meno kūrinius. Taip pat yra galimybė redaguoti jau anksčiau įamžintas akimirkas, panašiu principu, kaip „Instagram“.

Programa turi itin plačias galimybes fotografuoti normaliu režimu, judant, nustatant laikmatį ar darant kelias nuotraukas iš karto. Taip pat tiesiogiai pasirinktame fotografuoti objekte parinkti efektą ar sceną. Įvairūs efektai: retro, šviesios spalvos, vaiduoklis, magiška oda ir t.t. Taip pat galima atsiųsti papildinius, tokius kaip „Fantasy“, “X’mas Pack“, kurie žymiai praplečia efektų asortimentą „Camera360 Ultimate“ programoje.

Šiuo metu itin populiarus efektų rinkinys „Fantasy“, kuris suteikia galimybę nuotraukų fragmentus (veidą ar kitą centre esantį objektą) paversti pieštuku kurtais paveikslais. Nuotraukoje pasirodo ranka, laikanti popieriaus lapą, kuriame lyg nupieštas perteikiamas jau nufotografuotas objektas. Artėjant šventiniam laikotarpiui taip pat vėl turėtų tapti populiarus “X’mas Pack“, kuris leidžia sukurti gražius, šventinius rėmelius jūsų nuotraukoms.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app5 komentarų

  1. Domas parašė:

    Man tai jinai nedaro foto tokiu kokiu nustatai pvz : 1600×1200 ir programoje ir paciam fotike nustatyta taip pat : 1600×1200. O programa daro tik 176×240 fotkes.

  2. Domas parašė:

    Na as galvociau kad sitas varijantas : „O galbūt tiesiog tavo modelis tinkamai nepalaiko šios programos”. Ir beje kas su puslapiu vyksta ??? viskas vien tik balta, ir logo nera virsuje. Toks vaizdas kad butu nuhakintas puslapis.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas