Lapkričio mėnesio Android distribucijos statistika

Štai, atėjo gruodžio mėnuo, laikas naujai Android distribucijos statistikai. Kaip ir visada, apžvelgsime kokios versijos procentaliai nusmuko, o kokios atvirkščiai, padidėjo. Apžvelgsime visas versijas, nuo seniausios iki naujausios – pirmyn.

„Android 1.5 Cupcake“ šiuo metu užima 0.1% visų android įrenginių, lyginant šiuos skaičius su praeitu mėnesiu, jie visiškai nepakito.

„Android 1.6 Donut“ lyginant su praeitu mėnesiu taipogi nepakito, ir šiuo metu ši android versija užima 0.3% visų įrenginių.

„Android 2.1 Eclair“ lyginant su praeitu mėnesiu nukrito per 0.4% ir šiuo metu šią android operacinės sistemos versiją naudoja viso labo 2.7% vartotojų.

„Android 2.2 Froyo“ vartotojų skaičius taipogi mažėja, kritimas yra 1.7% lyginant su praeitu mėnesiu. Kad ir kaip bebūtų, šią android versiją šiuo metu vis dar naudoja 10.3% vartotojų, kas mano manymu yra vis dar daug.

„Android 2.3 Gingerbread“ vis dar išlieka pati populiariausia android operacinės sistemos versija. Vartotojų mažėjimas lyginant su praeitu mėnesių yra 3.6%, bet šią android versiją vis dar naudoja daugiau kaip pusė vartotojų – net 50.4%.

„Android 3.2 Honeycomb“ planšetiniams kompiuteriams skirta versija, pastebėjau, jog praeitą mėnesį pamiršau apie šią versiją parašyti, tad palyginti ar vartotojų skaičius didėja ar mažėja, šį kartą negaliu. Kad ir kaip bebūtų, ši android versija nėra populiari, vartotojų skaičius viso labo yra 1.6%.

Su lyg „Honeycomb“ android versija, skaičių stovėjimas vietoje arba mažėjimas sustoja, ir nuo „Ice Cream Sandwich pradeda augti. Taigi, „Android 4.0 Ice Cream Sandwich“ vartotojų skaičius lyginant su praeitu mėnesiu išaugo per 1.7% ir šiuo metu iš viso šią versiją naudoja 27.5% vartotojų.

„Android 4.1 bei 4.2 Jelly Bean“ šiuo metu naujausia Android OS versija. Šios operacinės sistemos versijos augimas matomas gan didesnis lyginant su praeitu mėnesiu, čia tikriausiai dėl visų „Google Nexus“ įrenginių, kurių kaip žinia yra net trys, „Nexus 4“ išmanusis telefonas, nei „Nexus 7, 10“ planšetiniai kompiuteriai. Grįžtant prie vartotojų augimo, lyginant su praeitu mėnesiu, jų skaičius išaugo net 4%, ir šiuo metu šią versiją naudoja 6.7% iš visų android vartotojų.

Šaltinis: Android Developers5 komentarų

 1. Paulius parašė:

  sveiki norejau paklaus idiegiau smmsung s3 telefonui spb 3d programike ir meto pastovei kad programa idiegta ne is android parduotuves ar galima kazkaip isjunk ta raginima kad isdiegciau programa

  • Olivijus Šlepetis parašė:

   Panaikinti šitą galima tik įsigijus programą iš Google Play parduotuvės, o jeigu naudojate nelegalią programos versiją, teks susitaikyti su pastoviai išmetamais langais.

 2. Paulius parašė:

  aisku labai dekui

 3. Paulius parašė:

  tai kaip suprantu jei kazka parsiusiu nelegalei tai ant visko ir keiksis
  aciu

  • Olivijus Šlepetis parašė:

   tikriausiai ne visi gamintojai uždeda tokias apsaugas, tiksliai pasakyti negaliu, kadangi propoguoju legalias programas, tad su keikimusi nesusidūriau:)

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas