[2014]Kovo mėnesio android distribucijos statistika

Jau kuris laikas buvome nustoję rašyti straipsnius apie android distribucijos statistiką, kadangi manėme jog tokiems straipsniams nėra paklausos. Galbūt buvome neteisūs, kadangi kad ir menkiausia paklausa, bet ji yra, nes komentaruose vienas mūsų skaitytojas užklausė ar dar rašysime apie šią statistiką, tad nusprendėme atgaivinti šią temą iš naujo.

Nuo paskutinio mūsų rašyto straipsnio apie 2013 metų balandžio mėnesio distribucijos statistiką, atsirado įdomių pakitimų, kadangi „1.6 Donut” bei „2.1 Eclair” android versijos iš vis išnyko iš rinkos, tad šiuo metu seniausia android operacinės sistemos versija yra „2.2 Froyo”, kuri užima vos 1.1 % rinkos.

Sekanti android operacinės sistemos versija yra „2.3 Gingerbread”, kurią vis dar vartoja gan nemaža dalis žmonių, net 17.8% .

Planšetiniams kompiuteriams skirtą android operacinės sistemos versiją „3.2 Honeycomb” vis dar vartoja 0.1% vartotojų, tad panašu, jog ši versija išnyks iš rinkos jau visai greitu metu.

„Android 4.0 Ice Cream Sandwich” šiuo metu dar naudoja 14.3% vartotojų.

Na ir štai nuo čia, skaičiai pasidaro šiek tiek įdomesni. „Android 4.1 – 4.2 – 4.3 Jelly Bean” šiuo metu naudoja 61.4% vartotojų, kas yra išties didele dalis.

Na ir naujausią android versiją kuri yra „4.4 KitKat” šiuo metu naudoja 5.3% vartotojų, kas gal būt ir neatrodo stulbinančiai, bet su lyg naujais mėnesiais, šis skaičius turėtų vis didėti.

Kovo menesio android distribucijos statistika

 

Kadangi ilgą laiką nerašėme apie android distribucijos statistiką, negalėjome palyginti skaičių su praeitu mėnesiu, bet tai pradėsime daryti nuo kito mėnesio.

Šaltinis:android2 komentarų

  1. Mukas parašė:

    Android distribucijos statistiką tiesiog įdomu žinoti. Nors kas keletą mėnesių, pavyzdžiui, kartą per ketvirtį įmestumėte kažką panašaus ir būtų OK. Nes visi turime senesnių ar naujesnių įrenginukų ir norėtųsi matyti jų „augimo” ar „senėjimo” dinamika. O tiems, kas bando kurti kokį nors softą Androido pagrindu, tai būtų netgi labai svarbi informacija.

  2. lolas parašė:

    visai sutinku svarbu zinoti apie savo androido versija

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas