„Nvidia“ savo gerbėjams žada galingas, bet pigias planšetes

„Nvidia“ planšetiniai kompiuteriai su android operacine sistema ir 4 branduolių procesoriumi tik už 199 JAV dolerius. Nors šiuo metu sunku tuom patikėti, tačiau greitu metu, tai gali tapti realybe. Kolkas jokių konkrečių datų  nesakoma, tačiau „Nvidia“ smarkiai darbuojasi ties šiuo projektu.Bendrovė „Nvidia“ planuoja pradėti masinę planšečių su 4 branduolių procesoriais ir „Android“ operacine sistema gamyba. Didžiausia naujiena ta, kad šie planšetiniai kompiuteriai  kainuos vos 199 JAv doelrius. Šią naujieną , remdamasis bendrovės viceprezidentu Robu Csongeriu, pranešė leidinys „The Verge“.

Kolkas žinoma tik tai, kad šios planšetės pavadinimu „Kai” turės modifikuotą dabartinio mobiliojo procesoriaus „Tegra 3” versiją. Apie tai „Nvidia“ viceprezidentas sakė susitikime su bendrovės investuotojais.

Maža „Kai“ planšečių kaina aiškinama pigesniais nei dabartinėje „Tegra 3“ platformoje naudojamais komponentais. R. Csongeris neatskleidė galimų šių planšetinių kompiuterių pateikimo rinkai datų ir galimų jų gamintojų. Žinoma tik tiek, kad šie kompiuteriai naudos „Android 4“ OS versiją.1 komentaras

  1. Psyko parašė:

    Na nVidia daznai daug kalba, bet kalbos realybe nevirsta 🙂

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas