Telefonai kai lauke -25

Išmaniųjų telefonų gamintojai nerekomenduoja jų įrenginius naudoti šaltame ore, o kai kurie garantuoja gerą veikimą tik iki -4 laipsnių temperatūros. MicroPC (suomiškas PCWorld) nusprendė išbadyti ar telefonai tikrai veikia, kaip teigia jų gamintojai.

Bandymas vyko su 18 labiausiai parduodamų telefonų Suomijoje. Jie buvo testuojami specialiame kambaryje su reguliuojama temperatūra. Pradinė temperatūra kambaryje buvo 0 laipsnių Celsijaus, tada temperatūra buvo vis mažinama penkiais laipsniais, kol galiausiai ir atspariausi telefonai nustojo veikti.

-5 laipsnių temperatūroje pirmieji pradėjo gesti iPhone 4S ir Nokia N9. iPhone parodė sim kortelės klaidą, o Nokia telefono baterija buvo beveik tuščia. Sumažinus temperatūrą iki  -10, Apple telefonas pranešė apie išsekusią bateriją ir išsijungė. Visi telefonai su lietiminiais ekranais turėjo problemų šioje temperatūroje. Tiesa, Amoled tipo ekranai buvo ištvermingiausi.

Daugelis telefonų negalėjo susidoroti su temperatūra žemesne nei -15 laipsnių. Vieni išsijungdavo vos pradėjus jais naudotis, kiti sulėtėdavo. Suomius nustebino Samsung Galaxy S2 telefonas, kuris išsijungė tik kai temperatūra nukrito iki -35, o iki to laiko nebuvo pastebėta jokių sutrikimų. Geriausiai šaltį ištvėrė suomių sukurti seni Nokia telefonai C1-01 ir E65.

Šaltinis: pcworld, macworld

 

 4 komentarų

 1. HnrKS parašė:

  Telefonai praranda savo prasmę… Anksčiau džiaugdavaisi, kad ekraną turi, gali paskambint, o dabar, džiaugiesi, kai prie -10 šalčio veikia.. Apie patogumą nekalbu… Matai, svarbu „mandresnis“…

 2. Gediminas Bogušis parašė:

  Testus paziureti visalaik idomu. Tai kaip mini konkurseliai. Kuriu geresnis, tvirtesnis, pajegesnis ir panasiai. Del patogumo anksciau parasiusiam autoriui tai noreciau pasakyti, kad tokio patogaus telefono , koki dabar turiu jau seniai neturejau. Ir jis tikrai ne mandriausias 😀

 3. Justas parašė:

  Aš su LG p500 O1 (androidas) rašiau sms prie -25 ir viskas veikė puikiai, telefonas nerodė jokių klaidų ar dar ko.

 4. aha parašė:

  Pfff net ir salciausia ziema naudoju savo lg 7 ir veikia puikiausiai

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas