„Samsung Galaxy Note II” per du mėnesius parduota 5 mln. vienetų

5.5 colių įstrižainės ekranas išmaniajam telefonui yra išties didelis, mano manymu, kompanija „Samsung” kurdama tokio dydžio įrenginį išties rizikavo, bet rizika atsipirko, kadangi „Samsung Galaxy Note 2” yra išties perkamas išmaniojo telefono modelis.

„Samsung Electronics” paskelbė, kad išmaniojo telefono „Galaxy Note II” per du mėnesius buvo parduota 5 mln. vienetų. Prietaisas rinkoje pasirodė šių metų rugsėjo mėnesį. Pirmojo „Galaxy Note” per tą patį laikotarpį buvo parduota vienas milijonas vienetų, 5 milijonai – per beveik 5 mėnesius.

„Šiuo metu Baltijos šalyse „Galaxy Note II” pardavimai yra triskart didesni, lyginant su ankstesniuoju modeliu per tą patį laikotarpį. Džiaugiamės, kad vartotojai Lietuvoje pamėgo šiuos visiškai naujos kategorijos prietaisus, sukurtus „Samsung”. „Galaxy Note II” – ne tik naujo tipo telefonas, tai technologija, vartotojų patogumui sujungusi tradicines priemones – popierių ir rašiklį, – sakė „Samsung” vadovas Lietuvoje Simonas Skupas.

„Galaxy Note II” telefonas turi 5,5 colių (140,9 mm) įstrižainės ekraną, 1,6 GHz keturių branduolių procesorių, jo korpusas yra lengvesnis ir plonesnis nei ankstesniojo modelio. Įrenginį valdo „Android™ 4.1 Jelly Bean” operacinė sistema, pritaikytas patobulintas „S-Pen” – tik „Samsung Galaxy Note” įrenginiuose naudojamas rašiklis.

 

Parengta pagal „Samsung Electrinics” pranešimą spaudai.Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas