Paviešinta naujojo “Google” telefono koncepcija

Kaip žinome šiuo metu vyksta teisminė kova tarp “Google” ir “Oracle” firmų. Ginčo ir nesutarimų priežąstis yra “Java” naudojimas “Android” operacinėje sistemoje.  Tačiau kaip matome tai netrukdo “Google” dirbti ties naujuoju savo telefonu. Štai buvo ir paviešinta naujojo “Google” telefono koncepcija.Dar 2006 metais “Google” rengė telefoną masiniam vartojimui su bazinėmis vartotojo sąsajos funkcijomis. Tuo metu buvo tikimasi, jog naujasis “Google” telefonas turės QVGA (320×240) raiškos ekraną su pilnaverte QWERTY klaviatūra.

Standartinė “Android” telefono konfigūracija turėjo procesorių su 200 MHz taktiniu dažniu, 64 MB operatyviąja atmintimi, tokios pačios talpos duomenų kaupikliu, “Bluetooth 1.2” bevielio ryšio adapteriu ir 2 MP kamera su aparatiniu fotografavimo mygtuku. Be to, “Google” svarstė galimybę išmanųjį telefoną aprūpinti pagalbiniu ekranu, “Wi-Fi” adapteriu ir GPS imtuvu.

Kokias funkcijas ir koks bus tikrasis “Google” masiniam vartojimui skirtas telefonas tiksliai nežinome. Belieka spelioti ir laukti. Tačiau jau dabar aišku, kad jis bus galingesnis ir turės daug daugiau funkcijų nei žadėta 2006  metais.

Kol kas galime pamatyti tik konsepciją ir spelioti. Tą patį siūlome ir Jums.

Šaltinis: technologijos.ltRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas