Linaro Android beveik padvigubina ICS veikimą

Šią savaitę pasirodė naujienų apie Android operacinės sistemos build‘ą, kurio pavadinimas yra „Linaro“ Šis Android OS build‘as naudoja Android 4.0.4 ir padaro Ice Cream Sandwich operacinę sispemą labai greitą bei nuostabią. Lyginant su oficialia android ICS versija, Linaro ją pagreitina beveik 100%. O jeigu dar pamasčius, kad oficiali android ICS operacinė sistema yra ir taip gan greita lyginant su ankstesnėmis versijomis, galima galvoti kad Linaro yra kažkas neįtikėtino. Vienas iš pagrindinių Linaro kūrėju – Benhard Rosenkranzer pademonstravo kaip Linaro veikia ant TI Pandaboard. Pandaboard veikia su OMAP 4430 procesoriumi, kuris yra naudojamas Motorola Droid RAZR išmaniajame telefone, taigi, galite pažiūrėti vaizdo įrašą, ka gi išties sugeba Linaro.

Jeigu jau peržiūrėjote vaizdo įrašą, turbūt pastebėjote, jog Linaro užbaigė benchmark testą daug greičiau už oficialų android ICS build‘ą. Na ir gera žinia Cyanogenmod megėjams, kadangi labai dideli šansai, kad dalys Linaro kodo atkeliaus ir į CM9, taigi išmanieji veiks dar greičiau.

Linaro jau yra pateikti Cyanogenmod  kūrėjams, ir laukia patvirtinimo, o kai bus patvirtinta, galime tikėtis ir CM9 atnaujinimų su Linaro kodu, tad beliaka lauktis ir tikėtis, kad išmanieji veiks dar greičiau nei iki šiol.2 komentarų

  1. Spoon parašė:

    Cia nelabai supratau. Tai bus kai programa kuria galima parsisiust ar tai atnaujinimas?

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas