G Cloud Backup: automatiškas atsarginių kopijų darymas į „debesį

Tikriausiai kiekvienas android vartotojas rūpinasi savo failų saugumu. Jeigu taip, tai galbūt jau naudojate viena iš daugelio atsarginių kopijų darymo programų. Neperseniausiai „Google Play“ programėlių parduotuvėje atsirado „G Cloud Buckup“ programėlė, kurią kūrėjų teigimu privalo turėti kiekvienas kuriam rūpi jo failai.

Ką gi galite išsaugoti su G Cloud Buckup programa

Visų pirma pradėkime nuo to, kiek gi vietos saviems failams Jūs gaunate. Nemokamai gaunate vieną gigabaitą vietos „Debesyje“, tad nereikia išsaugoti to, kas Jums nėra svarbu. Jeigu vieno gigabaito vietos yra mažokai, tada visada galima užsisakyti 10GB vietos už 0.99 dolerio.

Taigi, kai tik inslaiuojate programą, galite pasirinkti kokius failus reiktų išsaugoti, pasirinkimai yra tokie:

Kontaktai,

Skambučių sąrašai,

Sms žinutės,

Interneto naršyklės istorija,

Sistemos nustatymai,

Dokumentai,

Nuotraukos,

Muzika,

Vaizdo įrašai.

 

Asmeniškai, kad nenaudoti per daug vietos, pasirinkau tik tai kas man svarbiausia: kontaktus, skambučių sąrašus, sms žinutes, bei dokumentus. Visi šie mano pasirinkti failai užima vos truputi daugiau nei 10 megabaitų vietos.

Kaip veikai G Cloud Buckup

Programa veikia labai paprastai, kai viską nustatote pagal save, ji automatiškai kiekvieną diena nustatytu laiku, jeigu yra išmanusis pajungtas prie WiFi interneto išsaugo Jūsų pasirinktu failus. Failai yra saugomi „debesų serveryje“ ir prieinami tik Jums, kadangi kai instaliuojate programą reikia sukurti vartotojo paskyrą.

Vienintelis mano manymu šios android programos minusas yra tas, kad šiuo metu neina nustatyti kas kiek laiko programa daro atsarginę kopiją. Ta prasme, eina nustatyti laiką, bet neina nustatyti periodiškumo. Manau man užtektų padaryti atsarginę kopiją kartą į savaitę, bet programa daro kiekvieną dieną.

Na o pagrindinis pliusas būtų toks, jeigu sugestų ar kaip nors kitaip prarastumėte savo išmanųjį telefoną, tai naujame tiesiog instaliuojate programą, prisijungiate su savo vartotojo paskyra, paspaudžiate atgaminti failus, ir turi kontaktus ir visą kitą jums reikalingą informaciją naujame įrenginyje.

Taigi, programa yra išties verta dėmesio, jei nereikalingos „Root“ teisės, tad jeigu dar neturite tokio tipo programos, pirmyn instaliuoti, o jeigu jau turite, pagalvokite ar ši nėra kartais geresnė už turimą.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app1 komentaras

  1. […] kuriam rūpi jo išmaniajame telefone saugomų failų saugumas. Kas dar negirdėjote apie „G Cloud Backup“ programą, tai ji automatiškai, kai esate prisijungę prie belaidžio Wi-Fi ryšio daro […]

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas