Su „G Cloud“ atnaujinimu, atsirado galimybė nemokamai uždirbti daugiau debesų vietos failams saugoti

Taigi, šiek tiek laiko atgal rašėme apie programą, kurią privalo turėti kiekvienas android vartotojas, kuriam rūpi jo išmaniajame telefone saugomų failų saugumas. Kas dar negirdėjote apie „G Cloud Backup“ programą, tai ji automatiškai, kai esate prisijungę prie belaidžio Wi-Fi ryšio daro nustatytu laiku atsargines jūsų pasirinktų failų kopijas į „debesį“. Programa yra nemokama, bet vienas minusas yra tas, kad nemokamai gaunama tik vienas gigabaitas debesų vietos failams saugoti. Norint daugiau vietos, reikia pirkti ir leisti pinigus.

Na ir štai, geroji žinia, jog su „G Cloud Backup“ programos 2.0 atnaujinimu atsirado galimybė užsidirbti papildomai iki 8 gigabaitų nemokamos debesų vietos savo svarbiausiems failams išsaugoti. Jeigu kyla klausimas kaip galite uždirbti papildomos vietos, tai ją uždirbti yra visai paprasta, tereikia padaryti tokias smulkmenas kaip, paspausti „like“ facebook fanų puslapyje, parašyti atsiliepimą apie programą „Google Play“ prekyvietėje, pakviesti draugus ir t.t.

G Cloud Bachup earn space

Taigi, jeigu dar neturite šios programos, tai mes rekomenduojame ją parsisiųsti, kadangi tai išties naudinga programa. Sakykime praradus savo išmanųjį telefoną, tereikia į naują parsisiųsti šią programą, prisijungti ir atstatyti failus į naują telefoną, taip galėsite lengvai susigrąžinti visus savo kontaktus ir kitus svarbius failus.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app2 komentarų

  1. Arnoldas parašė:

    Nzn kam naudoti kažkokias kitas programas kai yra dropbox kuris žiauriai plačiai išvystytas. Nemokamos vietos pririnkau 54.8GB. 25GB gavau pasijungęs imitavęs HTC telefoną 😀

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas