Ubisoft išleido „Prince Of Persia Classic“ žaidimą išmaniesisms android įrenginiams

Turbūt daugelis žaidimų mėgėjų pamenate klasiką tapusį žaidimą „Prince Of persia“. Originaliai žaidimas buvo išleistas 1989 metais, po to buvo išleista dar ne viena žaidimo versija, bet pirmasis „Prince Of Persia“ tapo klasika. Sunku net patikėti, kad šis žaidimas buvo išleistas prieš 23 metus, o dabar vėl grįžta pas žaidėjus.

Pats žaidimas galima sakyti išlieka toks pats kaip kaikurie atsimenate iš savo vaikystės, kompanija „Ubisoft“ tik šiek tiek atnaujino grafinę žaidimo dalį.

 
Prince Of Persia Classic žaidimas turi tris lygius. Pirmasis tai „Normal“, pasirinkę šį žaidimo lygi, išmoksite žaisti ir priprasite prie valdymo. Antrasis lygis yra „Time Attack“, pasirinkę šį lygį turėsite kariauti su laiku ir išgelbėti savo princesę per vieną valandą ar trumpiau. Na ir paskutinis lygis yra „Survival“, šiame lygyje turėsite mažiau nei valandą laiko išgelbėti princesę ir nežūti nei vieną kartą.

Žaidimas yra dvejų versijų, nemokamas bei mokamas. Nemokamas tai tarsi bandomoji versija, kadangi ne viskas yra prieinama, na o mokama versija turi visas galimybes.

Mokama versija

logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Nemokama versija

logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Na ir tie, kas jau išbandėte šį klasika tapusį žaidimą, prašome pakomentuokite, kaip sekėsi žaisti? Ir ar patiko žaisti?6 komentarų

 1. Vytautas parašė:

  zaidimas labai patiko, idomu paklaidziot tais labirintais 😀 nustebino grafika, graziai ir detaliai nupiestas 🙂 valdymas nesudetingas, greit ipratau valdyt princa 🙂

 2. Mantinijo parašė:

  Dėkui už naujieną.

 3. Korne parašė:

  Ačiū. Dažniau praneškite, tokias, geresnių žaidimų naujienas 🙂

 4. […] Android24.lt Paskelbta Android Žaidimai « Samsung Galaxy S3 spalio mėnesį turėtų gauti Jelly Bean […]

 5. airis parašė:

  kas yra parsisiunciau zaidima rodo kad jau krauna paleisti ir issjingia?

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas