CyberNav Mini 2 Android navigacija iš Kinijos

Chinavasion, viena lyderiaujaunčių elektronikos prekiautojų iš Kinijos, kuri masiškai pardavinėja įvairius elektronikos prietaisus, į pardavimą išleido naują android navigaciją – CyberNav Mini 2.

Iš techninės pusės, CyberNav Mini 2 manau yra sparti navigacija, kadangi turi 1.2GHz taktinio dažnio procesorių, 5 colių įstrižainės lietimui jautrų ekraną su 800 x 480 rezoliucija. Dar navigacijoje yra 8GB vidinės atminties, ir 512MB DDR3 tipo darbinės atminties, bei WiFi. Jeigu 8GB atminties mažoka, ne problema, kadangi navigacijoje yra galimybė įdėti microSD kortelę, iki 32GB.

Na kadangi ši navigacija yra valdoma android 2.3 Gingerbread operacine sistema, tai savaime aišku, kad įrenginį galima naudoti ne tik kaip navigaciją, bet ir kaip muzikos grotuvą, radiją, ar net žaidimų kompiuterį. CyberNav Mini 2 turi prie-eigą ir prie Google Play parduotuvės, kurioje yra tūkstančiai žaidimų, programų, knygų, bei filmų, tad kelionėje neturėtų būti nuobodu.

Šios navigacijos kaina, perkant vieną vienetą yra 63.07 Anglijos svaro sterlingo, na plius dar siuntimo išlaidos, kurios turėtų būti didokos, kadangi įrenginys yra Kinijoje.

Daugiau informacijos: produkto puslapyje.Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas