“Angry birds“ kūrėjai pristato savo naujausią kūrinį – The Croods

„Angry Birds” ir „DreamWorks Animation” naujausias kūrinys The Croods yra labai linksmas ir įtraukiantis kūrinukas, kuriame jūs susipažinsite su pirmąja modernia akmens amžiaus šeima, besistengiančia žengti į kitą istorinį etapą pasitelkusi beprotiškiausias idėjas.  Su šia šeima tikrai neteks nuobodžiauti, nes pasirenkit medžioklei ir dar niekur nematytų gyvūnų prijaukinimui.

Žaidimas yra tikrai įtraukiantis, nes čia tikrai yra ką veikti. Pirmiausia jūsų laukia dešimt evoliucijos sumaišytu, jums dar niekur nematytų gyvūnų rūšių. Jei tai jums pabodo, su Grugu galite  kurti beprotiškiausius išradimus, kurie jums atidaryti ir ištyrinėti naujas arenas. Taip pat galite puošti ir kitaip puoselėti savo prieš istorinį pasaulį su pačiais naujausiais mados aksesuarais. Galiausiai, ką jūs galite šiame žaidime nuveikti, tai susipažinti su visais jums labiausiai patikusiais personažais iš the Croods  animacinio filmo.

Žaidimas yra visiškai nemokamas, tačiau įmanoma kai kuriuos daiktus šiame žaidime pirkti už realius pinigus. Viskas ko jums reikia norint žaisti šį žaidimą, tai – 27Mb laisvos vietos savo telefone ir ne senesnės nei 2.2 Android versijos.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-appRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas