„Google“ žada atidaryti planšetinių kompiuterių e-parduotuvę

Užsienio žurnalistai praneša, kad „google” žadą atidaryti planšetinių kompiuterių elektroninę parduotuvę. Pagrindinė priežastis yra ta, kad „google” nuvilia prasti jų planšečių pardavimai. Taip pat tikimasi, kad bus pardavinėjama ne tik naujoji ir jau gandų apipinta „Nexus“ planšetė.

Šaltiniai praneša, kad pardavimai bus panašūs kaip jau buvo pardavinėjamas „Nexus One“, tačiau šįkart „Google“ yra labiau pasiruošusi.

„Consumer Electronic Show 2012“ renginio metu „Asus“ pristatė $250 kainuosiančią „Tegra 3” planšetę. Tačiau pastaruoju metu nieko apie ją negirdėjome. Pastaruoju metu vis daugiau  gandų sklinda apie  „Nexus“  planšetę. Manoma, kad ją gamins ta pati „Asus“. Jos kaina bus maždaug 250 dolerių.

Naujojoje parduotuvėje tikimasi, kad bus galimybė nusipirkti žymiausių gamintojų planšetes. Tokiu kaip  „Asus“, „Samsung“ ir „HTC“.

Tų pačių šltinių teigimu manoma , kad parduotuvė išvys dienos šviesą kartu su naujosios „Android“ operacinės sistemos – „Jelly Bean“ versija, kuri gali pasirodyti dar 2012 metų viduryje.

.Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas