Zurnalai.lt – programa populiariausiams Lietuvos žurnalams skaityti

Kai kuriose šalyse „Google Play” prekyvietėje yra galimybė pirkti žurnalus, tarp kurių nerasime nei vieno Lietuviško. Bet yra gera alternatyva, tai „Zurnalai.lt” mobilioji aplikacija, kurios pagalba galėsime įsigyti populiariausių lietuviškų žurnalų elektroninius egzempliorius, bei skaityti juos savo planšetiniais kompiuteriais.

Visų pirma, parsisiuntus programėlę, reikės prisiregistruoti zurnalai.lt internetinėje svetainėje, tai padaryti galima tiesiog programėlės pagalba. Registracija nėra sudėtinga, tereikia elektroninio pašto adreso, bei sugalvoto slaptažodžio, taigi pati registracija trunka vos keletą sekundžių. Kai prisiregistruojate bei prisijungiate, iš karto galite pradėti pirkti bei siųstis žurnalus.

Norint įsigyti savo mėgstamą žurnalą, yra keletas būdų tai padaryti, na ir nuo pasirinkto būdo, priklausys ir kaina. Pirmasis ir tikriausiai pats pigiausias įsigijimo būdas yra prenumerata, jeigu užsiprenumeruosite savo mėgstamą žurnalą, vieneto kaina bus kiek mažesnė. Antrasis būdas įsigyti žurnalą yra apmokant už jį banko pavedimu, kuris yra šiek tiek brangesnis. Bankiniu pavedimu atsiskaityti galima kortele arba PayPal. Na ir trečiasis būdas atsiskaityti yra sms žinute, čia pats brangiausias būdas.

Šiuo metu zurnalai.lt programoje galima įsigyti šiuos populiariausius Lietuviškus žurnalus: A-ZET, Playboy, Stuff, Autocar, Ieva, Panelė, Virtuvė, Computer Active, PC Gamer, Keturi ratai. Beabėjo, žurnalų pasirinkimas yra didesnis.

Kai įsigyjate savo norimą žurnalą, tada galite jį parsisiųsti į savo planšetinį kompiuterį ir pradėti skaityti, viskas gan paprasta ir išties patogu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-appRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas