Lietuviška android programa norintiems sutaupyti – „PriceOn”

Manau ne paslaptis, jog kiekvienas žmogus nori sutaupyti, o ypač šiais gan sunkiais laikais, kai viskas yra taip brangu. Du draugai, Andrius Poznanskis bei Jurij Laneckij pamatė šioje srityje nišą, ir sukūrė projektą „PriceOn“, kurio dėka galima palyginti produktų kainas ne tik Lietuviškose internetinėse parduotuvėse, bet ir vietiniuose prekybos centruose, tokiuose kaip „Maxima“, „Iki“, „Norfa“ ir t.t.

PriceOn PriceOn1
Taigi, „PriceOn“ projektas prasidėjo kaip internetinė svetainė, bet kadangi išmanieji telefonai yra neatsiejama daugelio gyvenimo dalis, buvo nuspręsta perkelti „PriceOn“ ir į išmaniuosius android telefonus.

Šios programos pagalba, nuskanavus prekės barkodą, ar tiesiog įvedus prekės pavadinimą, matysite prekės informaciją, kainą bei akcijinius pasiūlymus. Tad jeigu gyvenate netoli keletos prekybos centrų, programos pagalba galite matyti, kur labiau apsimoka eiti pirkti norimą prękę, kad sutaupyti pinigėlių.

PriceOn2 PriceOn3 PriceOn4

„PriceOn” programėlė yra visiškai nemokama, tad jeigu esate vienas iš tų, kurie norite sutaupyti pinigėlių savo kazdieniniame gyvenime, rekomenduojame parsisiųsti šią naudingą programą.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app1 komentaras

  1. PriceON parašė:

    Labai superinis appsas, naudoju pats, daug kartų padėjo sutaupyti 🙂 Ačiū kūrėjams!!

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas