Sony Xperia Tablet Z 10.1, galingas planšetinis kompiuteris su keturių branduolių procesoriumi

Kompanija Sony vakar pristatė naujausią savo flagmaną – Sony Xperia Tablet Z. Ši planšetė pagal savo techninius parametrus galės puikiai konkuruoti su  pagrindiniais konkurentais (Samsung, Apple). Įdomus dalykas, kad šios planšetės storis yra vos 6.9mm ir tai reiškia, kad ji plonesnė už Ipad Mini, nors Tablet Z ekranas tipinis – 10.1 colių.

Tablet z

Sony planšetė į rinką turėtų įžengti su Qualcomm 1.5GHz quad-core procesoriumi, 32 GB vidinės atminties, kurią dar bus galima praplėsti microSD kortelės pagalba, 2GB darbinės atminties, net 8.1 MP kamera, pilnos raiškos ekranu 1080p (1920 x 1080), NFC, LTE,  Sony S-Force erdvinio garso sistema, bei bus atspari dulkėms ir vandeniui, tad pridės dar daugiau universalumo. Žodžiu, žiūrint į specifikacijas galime pasakyti, kad šis „žvėriukas” privalės konkuruoti su didžiaisiais rinkos lyderiais.

Tablet Z

Turiu jus nuliūdinti, nes ši planšetė turi ir keletą trūkumų: baterijos talpa yra vos 6000 mAh, o vienas jos konkurentų „Nexus 10” gali džiaugtis net 9000 mAh baterijos talpa, beje planšetės android versija bus ne pati naujausia („Android 4.2”), o „Android 4.1”, bet šie keli trūkumai tikrai negali priversti pakeisti požiūrio apie šią planšetę.

Kad ir kaip mes to norėtume, tačiau Sony dar vis nenori skelbti nei prietaiso kainos, nei išleidimo datos, tad belieka tik laukti ateinančių naujienų.

 1 komentaras

  1. adrijus parašė:

    noriu plančetinio kompiterio sony xpiria

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas