TuneIn Radio, virš 50.000 radijo stočių jūsų telefone

TuneIn Radio, ko gero pati populiariausia android programa skirta klausytis radijo stotims. Prie populiarumo vertėtų paminėti, kad ši programa turi savyje ir daugiausiai radijo stočių iš viso pasaulio, tarp kurių yra nemažai ir lietuviškų radijo stočių. Šia android programą pagamino vienas iš top android market kūrėjų TuneIn Inc.

TeneIn Radio Patogumas

Kiekvienos programos vienas iš svarbiausių bruožų yra patogumas, ši programa pasižymi šiuo bruožu. Tik įsijungus TuneIn radio programą, iškarto atsiranda pasirinkimas, kokios radijo stoties norite klausytis, vietinės radijo stoties, rekomenduojamos, pagal tam tikrą muzikos žanrą, sporto, pagal vietovę, arba pagal kalbą. Pasirinkus tarkim klausytis radijo stoties pagal vietovę, teks pasirinkti vieną iš žemynų, pasirenkame Europą, tada norimą Europos šalį, pavizdžiui Lietuvą, ir matome visas Lietuviškas radijo stotis, kurių yra net 40. Išsirenkame savo mėgstamiausią radijo stotį, ir klausomes.

Podcast

TuneIn Radio taip pat pasižymi tuo, kad turi daugiau nei 1.2 milijono įvairių radijo laidų, kurias galėsite lengvai pasiringti pagal kategoriją arba muzikos žanrą ir klausytis.

Taigi labai puiki android programa, kurią privalo turėti kiekvienas muzikos mėgėjas. Jeigu susidomėjote šia nemokama TuneIn Radio android progra, galite ją parsisiųsti iš Android Maket.7 komentarų

 1. Jonas parašė:

  Kokie bus atsiliepimai ?
  Ar naudojantis siuo radiju galima narsyti nete ?

 2. greta parašė:

  Sveiki. Gal galite rekomenduoti radio programa kuriai nebutu reikalingas internetas?

 3. marius parašė:

  Kaip klausytis radijo

 4. Mindaugas parašė:

  Ar reikalynga internetas sei programai?

 5. Vitalijus parašė:

  Dv pavarik man radijo stoti😊

 6. Vitalijus parašė:

  Pastumk man sia raduska noriu ja savo tel turet ymanoma kaip ka instaliot kat klausit

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas