Krazy Kart Racing- smagus lenktyninis žaidimukas

Pristatau Jums gražų ir labai nuotaikingą lenktynių žaidimą.  Daug lenktyninių trasų, didelis žaidimo rėžimų pasirinkimas, įvairūs herojai. Tai tik dalis šio puikaus žaidimo.

Nuo pat pradžiū žaidimas labai įtraukiantis ir linksmas. Gražios spalvos ir atidirbta grafika prideda malonių emocijų žaidžiant. Visi herojai ir jų kartingai yra unikalūs. Vieni greitesni, kitus lengviau vairuoti ir panašiai. Lenktynių žadimuose labai svarbų vaidmenį lemia valdymas. Yra begalės žaidimų, kurie atrodo gražūs kol nepabandai pažaisti. Valdymas būna sunkus ir erzinantis. Šio žaidimo valdymas paliko neblogą įspūdį. Savo kartinga tikrai galima suvaldyti ir tai nesudaro jokių problemų.

Gaila, tačiau žaidimas yra mokamas. Android parduotuvėje jo kaina virs 8lt. Tai tikriausiai dižiausias šio žaidimo minusas.  Tačiau nėra problemos be sprendimo. Sugaišus internete vos kelias akimirkas, nesunkiai galima rasti nemokamą atsisiuntimo nuorodą.  Šis žaidimukas reikalauja telefono su bent jau 600mgz prosesoriumi. Užema jis ne tiek ir mažai palyginus su kitais panašiais žaidimais. Jo dydis 38 megabaitai.

Parsisiuntimo nuoroda(mokamai): Android market

 Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas