Trial Xtreme 3 – pajausk adrenaliną!

Norėčiau jums pristatyti nesenai išleistą, naują, žaidimo Trial Xtreme 2 pratęsimą. Pats žaidimas yra gan linksmas bei užvedantis. Beje tai pirma pilna žaidimo versija, kurią galite atsisiųsti nemokamai tiesiai iš Google Play parduotuvės.Kalbant apie žaidimo įvairovę galime paminėti jog šioje versijoje galėsite modifikuoti  ne tik savo motociklą, bet ir pačio vairuotojo aprangą bei atributiką. Taip pat žaidimas pasižymi savo važiavimo trasų įvairovę ir efektais. Vien tai jog šokant per trampliną neužšoksite ant reikiamos vietos jūsų neprivers kartoti trasos, nes galėsite baigti trasą atsarginiu keliu.

Trial Xtreme 3 vairuotojo modifikavimas

Trial Xtreme 3

Žaisdami jūs galėsite konkuruoti su kitais žaidėjais iš viso pasaulio, kas irgi pridės daugiau smagumo žaidžiant. Beje šis žaidimas, kaip ir buvę trys, yra labai populiarus ir jį jau dabar yra atsisiuntę apie ~10 milijonų Android OS vartotojų. Google Play parduotuvėje jo reitingas yra 4.3 kas išties yra įspūdinga.

Siūlyčiau išbandyti šitą žaidimą jei tik turite laiko tam, o dar kai jis yra visiškai nemokamas. Žaidimą galite atsisiųsti tiesiai iš čia:


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app3 komentarų

 1. Vilmantas Čybas parašė:

  Zaidimas geras, bet kodel perejus 3 ar 4 lygius meta, kad nusipirkti uz 0.99$ kazkoki Package?

  • Bartas Švanys parašė:

   Nes kompanija iš to užsidirba, po kelių tenka pirkti daugiau trasų jeigu nori žaisti toliau. Galima sakyti kad žaidimas nėra visai nemokamas.

  • Armandas parašė:

   Trial Xtreme 3 – „Trail“ žodis viską pasako, kad žaidimas yra demo versijos. Nepilnas.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas