Naujasis žaidimas Temple Run 2 Android prekyvietėje tūrėtu pasirodyti šį mėnesį.

Itin populiarus nemokamas žaidimas Temple Run sulaukė antros dalies, „Imangi” studijos kūrėjai perkūrė žaidimą ir įdėjo naujų dalykų. Temple Run 2 Android prekyvietėje turėtu pasirodyti šį mėnesį (išleidimo data gali būti netiksli)  po Google peržiūros ir patvirtinimo.
Temple Run 2 pristatys naujų dar nematytų funkcijų, tarp kurių važinėjimasis olose, virvės ėjimas ir praplėstos gestūros, taipogi spėjama jog bus lygiai.

Anot Imangi, Temple Run 2 turėtu būti itin intensyvus ir patraukiantis daugiau laiko bei dėmesio negu pirmoji Temple Run dalis, ir didžiausias fokusas bus į žaidėjų kritiką. Na  ko gero geriausia yra tai jog Temple Run yra nemokamas, o Temple Run 2 turės konsolių kokybės grafiką.

 

Štai keletas paveikslėlių, kūrėjai teigė jog žaidimas turėjo pasirodyti iOS ir Android versijoms ta pačią dieną, tačiau nepavyko suderinti, todėl iOS versijos paveiksliukai jau yra paplatinti. Taipogi vertėtu prisiminti jog Android versija gali grafika ar varikliuku šiek tiek skirtis (Tegra 3/4 suderintos versijos).

 

 3 komentarų

  1. benas parašė:

    labai geras zaidimas

  2. ieva parašė:

    Kodel man jo negalima par sita programa parsisiusti sito zaidima i plansetini kompiuteri o sitas zaidimas man labai patinka pprasau padek man
    🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas