Samsung Galaxy Note II atkeliauja spalio mėnesį?

Visų pirma prieš pradėdamas rašyti straipsnį turėčiau paminėti, kad klaustukas pavadinimo gale yra ne šiaip sau, o dėl to jog čia ne oficialios naujienos, o gandai, kurie gali pasitvirtinti, arba ne.

„MK Business News praneša, kad spalio mėnesį gali būti pristatytas Samsung Galaxy Note pasekėjas – Galaxy Note II. Pasirinktas būtent spalio mėnesis ne šiaip sau, o kadangi spalio mėnesį kompanija „Apple“ gali pristatyti naują iPhone 5 išmanųjį telefoną, o „Samsung“ nori sudaryti konkurenciją. Nors turiu pabrėžti, kad jokios oficialios informacijos apie naują iPhone nėra. Kad ir kaip bebūtų, tikint gandais, Samsung nenori palikti jokių šansų naujam iPhone tad ir pristatys Galaxy Note II išmanųjį telefoną/planšetę.

Na ir toliau gandai apie technines išmaniojo „hibrido“ savybes. Kadangi naujasis Samsung Galaxy S3 turi galingą keturių branduolių procesorių, tad ir Galaxy Note turėtų turėti ne ką prastesnį keturių branduolių procesorių. Naujasis Note, turėtų turėti ir šiek tiek geresnę kamerą, net 12 megapikselių. Jeigu tikėti gandais, tai Galaxy Note II turės „Unbreakable plane display“ kuris yra truputėlį lankstus, ir jo dėka išmanusis gali būti plonesnis už kitus su įprastais ekranais. Ne paslaptis, kad Galaxy Note turi masyvų 5.3 coliį įstrižainės ekraną, na ir naujasis Galaxy Note II turėtų turėti dar didesnį ekraną, tad galima paspėlioti, kad sakykime 5.5 colių įstrižainės.

Na kad ir kaip bebūtų, čia tik gandai, ir ar jie virs realybe, teks palaukti, kad sužinoti. O kaip Jūs manote, jeigu ekranas bus dar didesnis nei 5.3 colių įstrižainės, kaip šį įrenginį vadinti? Išmaniuoju telefonu? Planšetiniu kompiuteriu su galimybe skambinti? Ar tiesiog išmaniuoju hibridu?

 

Šaltinis: The Verge1 komentaras

  1. […] ankščiau girdėjome gandų apie Samsung Galaxy Note 2, kad jis gali būti pristatytas spalio mėnesį. Na nauji gandai yra, kad Samsung planuoja […]

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas