SmartSync Disabler – Neleisk savo HTC užmigti

Jeigu turite vieną iš naujesnių HTC telefonų, tokių kaip HTC One X/V/S arba EVO 4G LTE, kurie naudoja naujausią HTC Sense 4, turbūt pastebėjote, kad kai einate miegoti, telefonas tarsi užmiega giliam miegui, ir sustabdo visų programų veikimą. Jeigu kalbėti šiek tiek plačiau, tai HTC į Sense 4 įdėjo baterijos taupymo rėžimą, kurio išjungti neįmanoma, ir visi iš išvardintų išmaniųjų nuo 12 valandos nakties iki 7 valandos ryto, tame laiko tarpe jeigu telefonas nenaudojamas 15 minučių,  įjungia SmartSync rėžimą, kuris sustabdo visas programas išskyrus telefono skambučius bei SMS/MMs gavimą. Taigi tuo laikotarpiu, kai veikia SmartSync rėžimas, Jūs negaunate jokių elektroninių laiškų, ir telefonas net atjungia interneto prieeigą.

Na o dabar, jeigu Jums šis SmartSync rėžimas nereikalingas, ir Jūs norite gauti elektroninius laiškus ir visą kitą Jums reikalingą informaciją, ir netaupote baterijos, kaip gi tą rėžimą panaikinti? Vienas iš XDA Developers forumo narių sukūrė nedidelę programėlę pavadinimu SmartSync disabler, kuriai nereikalingi jokie „Root‘inimai“ ir programėlė išjungia SmartSync rėžimą.

.
Ši SmartSync Disabler android programa yra dviejų versijų, pirmoji nemokama, o antroji mokama ir kainuoja 1.2 anglijos svaro sterlingo. Abi programos versijos daro tą patį darbą, deaktivuoja SmartSync rėžimą, paprasčiausiai mokama versija tai tiesiog pinigų aukojimas kūrėjui už jo gerą darbą.

Taigi, jeigu jums SmartSync Disabler reikalinga, gali siųstis nemokamą versiją, arba pirkti ir paaukoti kūrėjui už jo pastangas.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-appRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas