LG Optimus VU 2 konkuruos su Samsug Galaxy Note 2

Atrodo, kad gandais apipintas Samsung Galaxy Note 2 išmanusis hibridas turės rimtą konkurentą nuo pat pirmosios pristatymo dienos. Samsung konkurentas bus dar viena Korėjos kompanija, LG planuoja pristatyti ir išleisti „Optimus VU 2“ išmanųjį hibridą maždaug tuo pačiu laiku, kaip ir kompanija Samsung savo „Galaxy Note 2“.

Jau ankščiau girdėjome gandų apie Samsung Galaxy Note 2, kad jis gali būti pristatytas spalio mėnesį. Na nauji gandai yra, kad Samsung planuoja pristatyti Galaxy Note 2 panašiu laiku, kada vyks IFA Berlin inovacijų renginys, o jis vyks rugpjūčio pabaigoje – rugsėjo pradžioje. Na ir kompanija LG planuoja pristatyti „Optimus VU 2“ hibridą prieš pat IFA renginį.

LG Optimus VU 2 bus  įpėdinis didžiojo Optimus VU (nuotrauka virš) dar vieno telefono/planšetės hibrido.

Na o kalbant apie techninę Optimus VU 2 pusę, tai naujasis hibridas turės 5 colių įstrižainės lietimui jautrų ekraną, su 1024×768 pikselių rezoliucija bei 4:3 vaizdo proporcija. Optimus VU 2 turės 1.5GHz taktinio dažnio Qualcomm Snapdragon S4 dviejų branduolių procesorių, kuris yra šiek tiek naujesnis už originaliojo Optimus VU hibrido. Kaip bebūtų, procesoriaus taktinis dažnis išlieka toks pats, taigi spartos atžvilgiu naujasis Optimus VU 2 neturėtų nieko skirtis nuo originalo. Na ir naujojo įrenginio operacinė sistema bus Android Ice Cream Sandwich.

 

Šaltinis: UnwiredviewRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas