Samsung Galaxy Folder – atlenkiamas su Android

Kompanija Samsung dabar yra žinoma kaip didžiausia mobiliųjų telefonų gamintoja su Android operacine sistema. O jeigu atsuktume laiką iki šio amžiaus pirmojo dešimtmečio pabaigos, prisimintume, jog tuomet Samsung pagrinde siūlė biudžetinės ir vidutinės klasės telefonus tarp kurių nemažai buvo atlenkiamo tipo. Atrodo, jog jie irgi tai prisiminė ir sukūrė neįprastą telefoną su praeities prieskoniais.
Tikriausia nevisiems patinka dabartiniai išmanieji telefonai, kurie daugmaž visi tapo panašūs: turi didelį sensorinį ekraną ir kelis mygtukus. Tiems, kurie jaučia nostalgiją senojo dizaino mobiliems telefonams – tiesiog nuskilo. Samsung dirba prie tradicinio, atlenkiamo tipo, mobilaus telefono su Android operacine sistema. Vizualiai jis kiek primena antrosios kartos Motorola Razr serijos flagmanus.

Samsung Galaxy Folder

Tiesa, nors įrenginys turės tradicinę skaitinę klaviatūrą bei valdymo mygtukus, jis vistiek bus aprūpintas lietimui jautriu ekranu, kurio rezoliucija 800 x 480. Jame bus naudojamas jau kiek senstelėjęs dviejų branduolių Qualcomm Snapdragon S4 lustų rinkinys. Tiksli jo modifikacija nėra žinoma. Kaip jau įprasta, telefone bus įdiegta naujausia Android 4.2.2 operacinės sistemos versija ir LTE (4G) palaikymas. Visumoje, tai bus hibridinis telefonas, kurį bus galima naudoti kaip išmanųjį ir kaip tradicinį.
Kolkas Samsung neatskleidžia tikslios išleidimo datos ir numatomos kainos, tačiau atsižvelgus į atskleistus techninius parametrus, tikėtina, jog tai bus biudžetinės klasės telefonas.

Šaltiniai: 1

Samsung Galaxy FolderRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas