PicsArt – Foto Studija Jūsų išmaniajame

Android parduotuvėje yra daugybė programėlių skirtų nuotraukų redagavimui, piešimui ir panašiai, bet kaipgi išsirinkti tą geriausią? Sunku, bet paskaičius vartotojų atsiliepimus apie PicsArt android programą, ir pažiūrėjus į jos įvertinimą, galima spręsti, kad programa verta išbandymo.

Pirmi įspudžiai

Išbandžius šią android programą įspudžiai yra išties geri, kadangi programa naudotis yra labai lengva ir patogu. Tik įjungus PicsArt programą, pasirodo meniu, su programos galimybėmis, galima pasirinkti nuotraukų redagavimą, efektų pridėjimą, paprastą piešimą ir panašiai.

Galimybės

Na galimybės aišku nėra tokios kaip kad naudojant profesionalią kompiuterinę programą, bet pagalvojus, kad tai programa, kuri veikia išmaniąjame telefone, tai nuomonė apie galimybes yra gera.

Galima rašyti ivairius tekstus ant nuotraukų, ir taip nustebinti Jūsų mylimą žmogū, draugą, ar giminaitį, ir visa tai vos keliais paspaudimais.

 

Taip pat yra galimybė padaryti gimtadienio ar kokią kitą atvirutę, ir nusiūsti ją kamnors, tokios atvirutės gavėjas tikrai turėtu nustebti. Čia kaip pavizdį padariau gimtadienio atviruką su savo šuniukų nuotraukomis.

 

Pasirinkus paprastą piešimo būdą, labai lengvai ant balto popieriaus lapo nupiešime, ar parašysime kokį užrašą, jeigu rašysite, tai tiesiog pirštu braukite per ekraną, ir kiekvienas brukšnys bus skirtingų spalvų, o tekstas gražus.

 

Dalinimasis jūsų kūriniais

Pabaigus piešti, redaguoti, dėti efektus jūsų kuriniams, yra labai paprasta jais pasidalinti, tiesiog paspaudžiate dalinimosi mygtuką, pasirenkate būdą, kuriuo norite pasidalinti, pavizdžiui galite nusiūsti sms žinute, arba pasirinkti vieną iš populiariūjų socialinių tinklų, tokių kaip Facebook, Google+ arba twitter ir ikelti savo „meno šedevrą” tenai. Jeigu nenorite su niekuo dalintis, nebėda, tiesiog išsaugokite piešinį savo išmaniajame telefone.

 

Išvaizda

Jeigu kartais nepatiktu programos išvaizda, nebėda, kadangi PicsArt programos kūrėjai apie tai pagalvojo ir padarė galimybę parsisiųsti nemokamą, arba įsigyti mokamą programos išvaizdą, turėtumėte rasti tinkamą jums.

 

Vienas iš geriausių PicsArt android programos bruožų yra tai, kad ji yra visiškai nemokama, taigi jeigu norite turėti nemokamą foto studiją savo išmaniajame telefone, einame į Android Market ir parsisiunčiame ją.Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas