Siri, susipažink su Evi

Kompanija True Knowledge sukūrė Evi – virtualios asistentės programėlę, kuri internete jau spėjo gauti jaunesnės, draugiškesnės ir protingesnės Siri sesutės vardą. Anot įvairių interneto šaltinių, Evi gali atsakyti į daug sudėtingesnius klausimus. Evi kūrėjai teigia, kad virtualioji asistentė žino beveik milijardą faktų ir juos naudodama gali padaryti dar trilijoną išvadų. Ji taip pat ieško reikiamos informacijos naudodamasi ir kitais šaltiniais kaip Google, GPS, Yelp ir pan.

Evi veikia ant visų Apple OS ir Android įrenginių, taigi senesni iPhone ir iPad modeliai taip pat gali mėgautis šia balso atpažinimo programėle. Tiesa, palyginus su Siri, Evi dar trūksta integracijos į kalendorių ir priminimus, bet programėlė dar tiktai beta versijoje ir programuotojai tobulina jos dabartines galimybes bei kuria naujas funkcijas.

Evi per kelias dienas sulaukė milžiniško susidomėjimo. Puslapyje www.evi.com jos autoriai dėkoja visiems parsisiuntusiems programėlę ir atsiprašo už tai, kad jų serveriai nepajėgė atlaikyti tokio vartotojų srauto. Kagi, teks patikėti Evi liaupsėmis internete ir palaukti, kol ji vėl atsistos ant kojų.

Šaltinis: Forbes, Techcrunch1 komentaras

  1. Olivijus Šlepetis parašė:

    Išbandžiau šią programą, nevisada suprasdavo mano akcentą, bet šiaip smagu pasikalbėti 🙂

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas