Naujoji Temple Run dalis Temple Run: Oz

   Neseniai pasirodė naujas Disney ir Imangi Studios komandų bendras darbas Temple Run: Oz. Imangi Studios vienas iš garsiausių darbu buvo Temple Run, pastarąją programėlę is Gogole Play parsisiuntė daugiau nei 50 mln. kartų.
    Žaidimas kurtas semiantis įkvėpimo iš filmo Ozas: Didingas ir galingas. Naujame bendrame komandų darbe pagrindinis veikėjas vėl bandys pabėgti nuo persiokiotojų, šį karta jie – harpijos. Šis žaidimas turi naujų funkcijų, be to yra visiškai naujas bėgimo būdas nuo persekiojančiųjų – keliavimas oro balionu.
Screenshot_2013-03-11-13-53-35 Screenshot_2013-03-11-13-53-41
   Kaip ir ankstesniuose komandų žaidimuose grafika yra stulbinanti, veiksmas vyksta miške, kartais išbėgsime ir į atvirą vietovę, kuomet bėgsime siauru žolės ar uolų takeliu, čia turėsime ne tik peršokti uolą, bedugnę, praslysti pro kliūtį, bet ir vengti gėlių, kurios sumažina atotrūkį nuo persekiotojų.

Screenshot_2013-03-11-13-53-41

   Žaidimas pasirodė kovo pradžioje ir jį jau atsisiuntė daugiau nei 50 tūkst. žmonių. Žaidimas tikrai įtraukiantis savo naujovėmis ir kitokiais vaizdais, nei ankstesnėse versijose, puikus būdas „užmušti” laiką, kartą pažaidus šią dalį, norėsite ankstesnes dalis ištrinti ir pasilikti būtent šią.  Reikalinga Android versija: 2.2 arba aukštesnė, užimamas dydis: 28 MB, kaina: 0,99 $.

logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app2 komentarų

  1. justina parašė:

    Noriu atsisiusti zaidimu

  2. justina parašė:

    Labai idomus zaidimai

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas