Vasario mėnesio „Android“ distribucijos statistika

Na štai, atėjo vasario mėnuo, tai kaip ir tradiciškai laikas peržvelgti Android distribucijos statistiką. Kaip ir minėjome praeituose dviejuose straipsniuose, jog senų „Android“ versijų atskirai nebeapžvelgsime, o daugiau rašysime apie naujesnes versijas.

Pačių seniausių „Android“ versijų vartotojų skaičius pamažu vis mažėja. Taigi seniausias versijas tarp kurių yra Android 1.6 Donut, 2.1 Eclair bei 2.2 Froyo šiuo metu naudoja 9.7% vartotojų, o praeitą mėnesį vartotojų skaičius buvo 11.6%, tad pamažu visi pereina prie naujesnių versijų.

„Android 2.3 Gingerbread“ vis dar išlieka pati populiariausia operacinės sistemos versija. Šiuo metu vartotojų skaičius siekia 44.6%, o praeitą mėnesį jų skaičius buvo 45.6%, taiga vartotojų skaičius sumažėjo vos per vieną procentą.

Planšetiniams kompiuteriams skirtos „Android 3.2 Honeycomb“ versijos vartotojų skaičius sumažėjo vos per 0.1% lyginant su praeitu mėnesiu, o šiuo metu vartotojų skaičius yra 1.2%.

“Android 4.0 Ice Cream Sandwich” operacinės sistemos vartotojų skaičius kaip ir praeitą mėnesį taip ir šį pamažu krenta. Šiuo metu „Ice Cream Sandwich“ operacinę sistemą naudoja 28.6% vartotojų, o tai 0.4% mažiau nei buvo sausio mėnesį.

Štai priėjome prie naujausios „Android“ operacinės sistemos versijos – „Jelly Bean“. Kaip ir praeitą mėnesį tai ir šį, vartotojų skaičius vis auga. Šiuo metu „Jelly Bean“ operacinė sistema naudoja 16.5% vartotojų, kas lyginant su sausio mėnesiu yra 2.9% daugiau.

Android distribucija vasaris

Tai štai tokie skaičiai „android“ distribucijos. Kai kurios versijos vartotojų skaičius mažėja, o kaikurių auga. Beje, gal visai neužilgo distribucija pasipildys nauja „android“ versija, kaip Jūs manote?

 

Šaltinis: Android DevelopersRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas