MWC 2012: LG Optimus L serija, su LG Optimus L7, L5 bei L3

Mobile World Congress renginyje kompanija LG pristatė visai naują seriją android išmaniūjų telefonų, tiesą sakant antodo jog kompanijos LG bei HTC buvo susitarusios pristatyti po naują seriją išmaniūjų, kurioje bus po tris naujus mobiliuosius. Taigi LG Optimus L serija, kurioje yra trys išmanieji telefonai, pradedant LG Optimus L7, kuris yra galingiausias šios klasės išmanusis telefonas, po jo eina Optimus L5, jis yra vidutinės klasės, na ir Optimus L3, kuris yra pigesnės klasės išmanusis android telefonas.

LG Optimus L7

Šis android išmanusis telefonas turės 1GHz taktinio dažnio procesorių, 5 megapikselių kamerą, 4.3 colių įstrižainės lietimui jautrų ekraną. Labai panašus į Prada Phone pagal savo technines savybes. LG Optimus L7 bus su naujausia Android 4.0 Ice Cream Sandwich operacine sistema, kuri jame veikia kuo puikiausiai.

LG Optimus L5

Šis kiek silpnesnis už Optimus L7, jis bus su 4 colių įstrižainės lietimui jautriu ekranu, 800MHz taktinio dažnio procesoriumi, 5 megapikselių kamera, microSD korteliu lizdu, WiFi bluetooth, bei bus taip pat valdomas su Android Ice Cream Sandwich operacine sistema.

LG Optimus L3

Pigiausias ir silpniausias L serijos android išmanusis telefonas, jis turės tik 600MHz taktinio dažnio procesorių, dėl jo negalės „pavežti“ Ice Cream Sandwich, ir turės tik Android Gingerbread operacinę sistemą. Išmaniojo ekranas bus mažesnis, 3.2 colių įstrižainės su 320×240 pikselių raiška, šis išmanusis taip pat turės ir prastesnę kamerą, kuri bus tik 3 megapikselių.

Kolkas dar neaišku, kada pasirodis šie trys Optimus L serijos išmanieji telefonai, kaina taipogi išlieka paslaptyje.

 

Šaltinis: Engadget1 komentaras

  1. […] Electronics“ pristatė L serijos išmaniuosius telefonus, tarp kurių ir aukštesnės klasės LG Optimus L7. Jau kitą savaitę, šis išmanusis telefonas pasyrodis ir […]

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas