Avoider: sunkiausias žaidimas

Android žaidimas Avoider, kūrėju teigimu yra sunkiausias žaidimas, nusprendžiau išmėginti, ir tiesą pasakius jis iš tikro yra labai sunkus žaidimas.

Viskas ką jums reikia padaryti, tai iš vieno taško pervesti kvadračiuką į kitą tašką, ir negalite paliesti kliučių, gi paprasta? Ne, ne viskas taip jau ir paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Kvadračiukų yra ne vienas, o du, ir kai yra stumiamas vienas kvadračiukas, proporcingai juda ir antrasis, taigi reikia stebėti ne vien tą kurį stumi, bet ir kitą, kad anas nepaliestu neproporcingai sudėliotų kliučių.

Na pirmieji Avoider android žaidimo lygiau yra gan nesudėtingi, ir žaisti yra išties lengva ir smagu, netgi sunku sustoti. O vat kuo toliau žaisite, tuo lygiai taps sunkesni, ir kliūtys bus išdėliotos vis kėbliau. O galų gale, kliūtys netgi pradės judėti, kad gerokai pasunkins šį nuostabų žaidimą.

Taigi, jeigu esate tas žmogus, kuris mėgsta įšukius, galite išmėginti šį žaidimą, o be to dar ir gera žinia, kad jis yra nemokamas, taigi einame į Android Market ir parsisiunčiame.

Jeigu norite, galite dar prieš siunčiantis pažiūrėti vaizdo įrašą apie šį Avoider android žaidimą.Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas