Coin Dozer: pagaliau ir android platformai

Taigi populiarusis arkadinis žaidimas CoinDozer pagaliau atsirado ir android platformai. Negirdėjote dar apie šį žaidimą? Kyla klausimas kodėl populerusis? Populerusis, kadangi visame pasaulyje jis buvo parsiųstas daugiau nei 20 milijonų kartų, kas ir daro šį žaidimą išties populiariu.

Apie žaidimą, žaidžiant CoinDozer, jums reikės mėtyti monetas, ir nustumti kuo daugiau monetų sau, kad turėtumėte daugiau mėtimui. Kai pradedate žaisti, gaunate 43 monetas, čia jūsų pradinis žaidimo kapitalas. Kai žaidžiate šį žaidimą, gaunate papildomai po vieną monetą kas 30 sekundžių. Jeigu nežaidžiate, tada gaunate papildomai po vieną monetą kas 9 minutes. Maksimalus turimų monetų skaičius pradžioje yra 45, poto kai pakeliate savo lygį, monetų skaičius kyla.

Kad žaisti būtų smagiau, žaidimo kūrėjai sukūrė įvairių prizų, kuriuos laikas nuo laiko jūs gaunate. Taip pat yra ir didesnių monetų, kurios nustumia vienu metu daugiau monetų, arba netgi sudrebina žaidimo mašiną, ir iškarto gaunate krūvą monetų, ir toliau ilgai žaidžiate.

Kai turite aukštą lygį, monetų atsiranda tiek, kad reikia tikrai gan daug laiko, kad visas jas sumėtyti, taigi gali taip nutikti, kad prie šio žaidimo praleisite išties nemažai laiko.

Na ir pabaigai geroji žinia, šis android platformai skirtas žaidimas visiškai nieko nekainuoja, tad jeigu susidomėjote, parsisiųsti galite jį iš Android Market.

.Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas