MWC 2012: Asus PadFone, telefonas, planšetė, nešiojamasis

Mobile World Congress renginyje kompanija Asus visus nustebino savo naujuoju kūriniu, tai trys viename įrenginys, kadangi dėl savo aksesuarų jis gali būti naudojamas ne vien kaip išmanusis android telefonas, bet taip pat kaip planšetinis kompiuteris, arba netgi nešiojamasis kompiuteris.

Taigi Asus PadFone tai su 4.3 colių įstrižainės Super AMOLED qHD lietimui jautriu ekranu išmanusis telefonas, kuris naudoja Android Ice Cream Sandwich operacinę sistemą. Kadangi Android Ice Cream Sandwich tinka tiek išmaniesiams telefonams, tiek ir planšetiniams kompiuteriams, tai Asus nusprendė pagaminti tlefoną, su keliais aksesuarais, kurie jį transformuoja į planšetę, ar net nešiojamajį kompiuterį.

Kalbant plačiau apie technines savybes, tai Asus PadFone bus su dviejų branduolių Qualcomm SnapDragon S4 procesoriumi, 8 megapikselių galine, bei VGA priekine kameromis. Vidinė Asus PadFone atmintis sieks 64 gigabaitus, ir tai be microSD kortelės, kuri gali praplėsti atmintį dar 32 gigabaitais, taigi atminties tikrai turėtų užtekti. Išmaniajame telefone taip pat bus Bluetooth 4.0, HDMI jungtis, GPS, ir 1.520mAh baterija, kuri slėpsis po 9.2 milimetrų storio korpusu.

Transformacija, idėjus Asus PadFone išmanujį android telefoną į viena iš aksesuarų, tai 10.1 colio įstrižainės ekraną, jis pavisr planšetiniu kompiuteriu, argi ne šaunus sumanymas? Prie transformuoto planšetinio kompiuterio tai pat rasime ir rašiklį, (ang. Stylus) kurio pagalba galėsime ne tik valdyti planšetę, bet ir atsiliepti į skambučius, čia dar vienas šaunus Asus PadFone aksesuaras.

Na ir paskutinis aksesuaras, kurį bus galima įsigyti papildomai tai klaviatūra, kuri transformuos Asus PadFone į nešiojamajį kompiuterį lygiai taip pat kaip tai daro Asus Transformer Prime.

Jeigu kas ne visiškai susigaudo kas kaip ir kur, galite pasižiūrėti pristatomajį vaizdo įrašą, ir patys viską puikiai pamatysite bei suprasite.

Kaina kolkas lieka paslaptyje, na o dėl pasirodymo datos, tai tikėtina jog Asus PadFone pasirodis balandžio mėnesį.Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas