MWC 2012: HTC pristatė naują One seriją mobiliūjų, su One X, One S, bei One V

Taigi, iki prasidedant Mobile World Congress renginiui sklandė daug įvairių gandų apie HTC planus, o prasidėjus MWC renginiui atkeliauja realūs išmanieji telefonai. HTC MWC renginyje pristatė naują seriją išmaniūjų android telefonų, serija yra pavadinta One, o joje yra One X, One S, bei One V išmanieji telefonai.

Visi šie trys išmanieji telefonai yra su Android Ice Cream Sandwich, bei Sense 4 vartotojo sąsaja. Taipogi Sense 4 vartotojo sąsajoje yra ir nauja fotografavimo programa, pavadinimu ImageSense, kuri su nauja kameros įranga galės fotografuoti daug geresnės kokybės nuotraukas už kitus rinkoje ęsančius išmaniuosius telefonus.

HTC One X

Pats galingiausias One serijos išmanusis android telefonas, su dideliu 4.7 colių įstrižainės lietimui jautriu aukštos kokybės (HD) ekranu. HTC One X Europoje pasirodis su naujuoju nVidia Tegra3 1.5GHz taktinio dažnio keturių branduolių procesoriumi, o JAV šis išmanusis pasirodis su silpnesniu dviejų branduolių SnapDragon S4 procesoriumi. Taippat HTC One X turės 8 megapikselių kamerą su nauja ImageSense programa, tad HTC teigimu nuotraukų kokybė bus daug geresnė. Ai ir šis išmanusis turės Beat audio technologiją.

HTC One S

Kiek silpnesnis išmanusis už HTC One X. HTC One S turės 4.3 colių įstrižainės qHD lietimui jautrų ekraną, 8 megapikselių kamerą, 1.5GHz taktinio dažnio dviejų branduolių procesorių, ir bus gan plonas, 7.95 milimetrų storio. JAV šis išmanusis turėtų pasiroditi jau pavasarį, o apie Europor rinką kolkas informacijos nėra.

HTC One V

Na ir pats silpniausias bei pigiausias One serijos android išmanusis telefonas, HTC One V. Šis mobilusis bus su 3.7 colių įstrižainės WVGA lietimui jautriu ekranu, 1GHz taktinio danio procesoriumi, 5 megapikselių kamera bei 4GB vidine atmintimi. Nors ir silpniausias HTC įrenginys, bet taip pat bus su Sense 4 vartotojo sąsaja.

Taip pat, kam įdomu, galite pažiūrėti šių android išmaniūjų telefonų pristatomuosius vaizdo įrašus:

Šaltinis: AndroidPolice2 komentarų

  1. Perkunas parašė:

    jokiu ypatingu naujoviu nepastebejau, o dizainas naujas man nelabai patiko

  2. […] Kas skaitėte truputėlį ankščiau, tai MWC renginyje kompanija HTC pristatė visiškai naują „One“ serijos mobiliųjų telefonų liniją. Pagal technines savybes antroje vietoje iš triejų […]

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas