Kompanija „LG” pristatė „G Pro 2” didįjį galiūną

Kadangi kompanija „LG” jau kuris laikas buvo žengusi žingsnį į didelių hibridinių išmaniųjų telefonų rinką, ir su savo „LG G Pro” išmaniuoju telefonu konkuravo su tokiai dičkiais kaip „Samsung Galaxy Note”, tai buvo tik laiko klausimas, kada kompanija išleis savo pirmojo „phablet” tipo telefono pasekėją. „LG” nusprendė nelaukti „Mobile World Congress” (MWC) renginio ir šiandien pristatė „LG G Pro 2” išmanųjį hibridinį android telefoną, kuris turės didžiulį 5.9 colių įstrižainės LCD ekraną, kurio rezoliucija bus 1080 pikselių, arba kitaip tariant „Full HD”.

LG G Pro 2

 

Kaip matote iš aukščiau pateiktos nuotraukos, „LG G Pro 2” turės įjungimo bei garso mygtukus telefono gale žemiau kameros, taip kaip šiuo metu yra ant „LG Optimus G 2” išmaniojo telefono, taigi panašu, jog toks mygtukų išdėstymas bus naujasis kompanijos standartas. Po telefono kevalu bus galingas 2.26 GHz „Qualcomm Snapdragon 800” procesorius, 3GB darbinės atminties RAM, pasirinktinai 16 arba 32GB vidinės atmintes, plius jeigu atminties per mažai, bus galimybė ją praplėsti pasinaudojant microSD kortelės lizdu. Taipogi, šis hibridinės klasės išmanusis telefonas turės 13 megapikselių galinę bei 2.1 megapikselio priekinę kameras. Na ir kad šiam galiūnui nesibaigtų energija per greitai, jame bus 3200 mAh  baterija. „LG G Pro 2” bus valdomas naujausia android 4.4 Kitkat operacinės sistemos versija. Taip pat, kompanija paminėjo, jog šiame telefone bus galingas 1W garsiakalbis, kuris yra net 30% galingesnis už iki šiol „LG” naudotus garsiakalbius telefonams.

Kalbant apie „G Pro 2” pasirodymo datą bei jo kainą, kol kas žinių nėra, bet kadangi kompanija „LG” turėtų šį telefoną pademonstruoti „MWC” parodoje, kuri vyks už mažiau nei dviejų savaičių, gal būt tada ir sužinosime detalesnę informaciją.

 

 Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas