Cool Wallpapers HD: virš 100 000 aukštos kokybės ekrano vaizdų

Tikriausiai daugeliui pabosta diena iš dienos žiūrėti į tą patį ekrano vaizdą. Jeigu jau taip nutiko, tad reikia turėti didelį pasirinkimą ekrano vaizdų, kad pakeisti į kažką, kas atspindi jūsų nuotaiką bei poreikius. „Cool Wallpapers HD“ android programa savo duomenų bazėje turi daugiau kaip 100 000 ekrano vaizdų, iš kurių tikrai rasite ką išsirinkti.

Galite pasirinkti ir ieškoti gražių vaizdų tiesiog iš populiariausių ar naujausių vaizdų, arba jeigu norite kažko konkretesnio, tai galite pasirinkti iš šių kategorijų:

3D, Abstract, Animal, Animals, Anime, Animes, Architecture, Architectures, Artistic, Artistics, Baby, Babies, Car, Cars, Color, Colors, Comedy, Humor, Humors, Cute, Cuter, Fantasy, Fantasies, Festival, Festivals, Flag, Flags, Food, Foods, Graffiti, Holiday, Holidays, Horoscope, Horoscopes, Insect, Insects, Landscape, Landscapes, Miscellaneous, Music, Nature, Pattern, Patterns, People, Plants, Plants, Quote, Quotes, Religion, Religions, Religious, Scary, Sport, Sports, Universe, Valentine, Valentines, Halloween, Thanksgiving, Christmas, New Year.

 
Kaip matote, kategorijų yra begalės, tad tikrai rasite tai, ko ieškote. Programėlė yra netik gera bei populiari, bet ir labai gerai įvertinta naudotojų, vidutinis „Cool Wallpapers HD“ programėlės įvertinimas yra net 4.9 iš 5 galimų. Taigi, jeigu atsibodo esamas ekrano vaizdas, rekomenduoju parsisiųsti šią nemokamą android programą.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app4 komentarų

  1. gvidis parašė:

    o tai is kur parsisiust ta programa ?

  2. Olivijus Šlepetis parašė:

    tai po straipsniu, kur yra QR kodas, ten spaudi ant google play mygtuko, ir siuntiesi iš google play, arba AppBrain.

  3. mIGLE parašė:

    Ryja daug batareikos toki apps’ai

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas