Music Volume EQ: pagerink muzikos skambėjimo kokybę

Tiek melomanams, tiek ir paprastiems android vartotojams tikriausiai tenka klausytis muzikos su savaisiais android išmaniaisiais telefonais gan dažnai. Na ir jeigu jūsų išmanusis ne HTC su „Beats“ audio technologija, tikriausiai muzika neskamba taip gerai, kaip norėtųsi. Šioje situacijoje gali ateiti į pagalbą „Music Volume EQ“ android programa, kuri gali totaliai pakeisti muzikos skambėjimą.

Pradėkime nuo to, kad ši android programa yra visiškai nemokama, ir turi reklamą, bet ta reklama neturėtų erzinti, kadangi tiesiog nusistatote ekvalaizerius taip kaip norite, ir programos daugiau nematysite. Naudojimasis yra išties labai paprastas, įjungiate programą, ir tada arba rankiniu būdu nustatote ekvalaizerius taip kaip jums patinka, arba pasirenkate vieną iš šių nustatymų:

Normal

Hip Hop

Rock

Dance

Pop

Latin

Metal

Classical

Flat

Taipogi, yra galimybė pagerinti žemų dažnių grojimą, kadangi yra „BASS BOOST“ efektas.

 
Kadangi android operacinėje sistemoje yra galimybė naudoti begales skirtingų audio grotuvų, turbūt kyla klausimas su kokiais grotuvais „Music Volume EQ“ programa veikia. Veikia su visais grotuvais, tad kad ir kokį grotuvą naudojate, vistiek galite naudoti šią programą.

„Music Volume EQ“ Google Play parduotuvėje yra įvertinta gan gerai jos vartotojų, net 4.5 iš 5 galimų, ir užima vos 1.9 megabaito vietos. Tad pirmyn instaliuoti. Ir nepamirškite pakomentuoti ar patiko programa ir ar dažnai žadate ja naudotis.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-appRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas